Nauka i zabawa -angielski na Malcie

Malta to kraj, usytuowany na wyspie nad Morzem Śródziemnym, oddalony około 80 kilometrów od Włoch. W tym miejscu z pewnością możemy zwiedzić wiele ciekawych miejsc, ale też wypocząć – pogoda pozwala na częste kąpiele w Morzu. Jednakże coraz więcej osób wybiera się do tego miejsca nie tylko ze względu na możliwość wypoczynku, ale też ze względu na szansę nauki angielskiego.

Nauka angielskiego na Malcie

angielski na malcieWielu z nas myśląc o urlopie widzi palmy i siebie samego leżącego pod nimi, aczkolwiek są takie osoby, które nie potrafią dłuższy czas nie robić nic konkretnego. Język angielski na Malcie jest drugim językiem urzędowym, dlatego bez problemu porozumiemy się w tym języku, a jeżeli go nie znamy, to będziemy mieć szansę się go nauczyć. Dużo ludzi uważa, że najszybciej obcego języka nauczymy się w kraju, w którym się go stosuje. Najprawdopodobniej z tego powodu coraz popularniejsze stają się obozy językowe za granicą, a nawet kilku miesięczne kursy. Może się wydawać, że języka angielskiego powinno się uczyć w Anglii, ale w Wielkiej Brytanii prawdopodobnie nie będziemy mieli możliwości opalania się, tak jak na Malcie. Rodzice wysyłając dziecko na obóz językowy na Maltę połączą naukę z przyjemnością – dziecko będzie się uczyć, a jednocześnie bawić się i korzystać z wypoczynku w ciepłym kraju. Takowe szkolenia organizowane są także dla osób dorosłych, które chcą udoskonalić swój angielski lub nauczyć się go od podstaw.

Podsumowując, język angielski na Malcie jest wszędzie. Jeżeli chcemy się go nauczyć, a jednocześnie spędzić czas w kraju, gdzie pogoda jest przepiękna niemalże cały rok, powinniśmy się udać właśnie na Maltę. Tutaj możemy uczyć się języka poprzez rozmowy z tubylcami, albo zapisać się na zorganizowany kurs. Takowe kursy organizowane są dla każdego.