Organizacja przyjęcia zaręczynowego – hotel czy zwykła restauracja

 

Bardzo wielu młodych panów wiele godzin zastanawia się, w jaki sposób poprosić wybrankę swego serca o rękę. Nie ma bowiem chyba nic gorszego, niż nieodpowiednio zaplanowane zaręczyny – dzień taki dla każdej przedstawicielki płci pięknej jest wyjątkowym i wymarzonym, dlatego najrozsądniej byłoby zastanowić się nad znalezieniem odpowiedniego miejsca, jak choćby Pałacyk Łąkomin.

restauracja2Jest to magiczne miejsce, położone w województwie lubuskim w miejscowości Kostrzyn nad Odrą. Chodzi bowiem przede wszystkim o to, by miejsce było godne zapamiętania. Na przedstawicielce płci pięknej z całą pewnością, duże wrażenie zrobi fakt, że wcześniej w tych murach, uczucia wyznawali sobie ludzie szlachetnie urodzeni z grona wielu pokoleń. Świetnym pomysłem jest zawiadomienie pracowników hotelu o tym, z jakim ważnym wydarzeniem w życiu pary mamy do czynienia. Istotne jest także poinformowanie czy chcemy wynająć wyłącznie na dzień sale konferencyjne czy też będziemy zatrzymywali się na noclegi. Koniecznym jest także ustalenie wszelkich szczegółów, dotyczących wystroju i dekoracji: muzyka, ulubione kwiaty oraz kolor ścian, tapet. Okolice takie, jak Gorzów czy Słupice są tak piękną oprawą dla przyjęcia zaręczynowego, że spacer mógłby stać się po prostu magicznym wstępem do kolacji przy świecach. Zakochani powinni sobie zdawać sprawę, że miejscowości takie, jak Myślibórz położone są w bliskości rzeki, pięknych łąk i lasów, o czym dowiedzieć można się chociażby z prezentacji Pałacyku, dostępnej w pliku filmowym na głównej stronie. Przy okazji można także sprawdzić, w jaki sposób najszybciej udałoby się dojechać z dużego miasta do tak pięknego obiektu – starano się jak najmniej ingerować w jego architekturę i zachować czar czasów, w którym powstał.

Niema bowiem chyba nic gorszego, niż zdecydowanie się na przyjęcie zaręczynowe w zwykłej restauracji czy kawiarni, ponieważ w przeciwnym razie dzień ten nie będzie zapamiętany na wiele, wiele lat. Pracownicy Pałacyku będą w stanie się postarać, że będziemy mieli do czynienia z czymś zupełnie wyjątkowym.

 

Dodaj komentarz