projekty wnętrz

Architekt przygotowuje mi projekty wnętrz

Kupiłam mieszkanie. Koleżanka poleciła mi specjalistę, który zaprojektuje moje wnętrze. Spotkanie z architektem było owocne. Sporo rozmawialiśmy. Architekt wnętrz był bardzo miły, uprzejmy i rozgadany.

Projekty wnętrz i ciekawe pomysły

projekty wnętrzArchitekt wnętrz wie czego oczekuję. Postanowiliśmy spotkać się jeszcze w moim mieszkaniu w centrum miasta Lublin żeby mógł je dokładnie wymierzyć. Architekt wnętrz ma podjechać do mnie dzisiaj po godzinie szesnastej trzydzieści. Będę już po pracy i zdążę nawet zjeść obiad. Pracownia aranżacji wnętrz znajduje się w blisko mojego miejsca zamieszkania więc będę dzisiaj ostatnim klientem architekta. Pracownia aranżacji wnętrz jest otwarta do godziny siedemnastej. Aranżacja wnętrz ma być ekskluzywna. Zależy mi na bardzo dobrym wyposażeniu. Na wyposażenie mieszkania mam odłożoną sporą sumę pieniędzy. Architekt wnętrz dzisiaj dokładnie wymierzy całe mieszkanie i w ciągu pięciu dni przygotuje najwyższej jakości projekty wnętrz w Lublinie. Jestem ciekawa jego pomysłów. Zrobił na mnie dobre wrażenie. Jak z nim rozmawiałam to dużo cennych informacji mi przekazał. Stwierdziłam, ze mamy podobne wizje n moje mieszkanie. Mam nadzieję, że tak też będzie jak zobaczę projekty wnętrz. Projektowanie wnętrz jest wykonywane przez pana Artura od czterech lat. Architekt skończył studia z wyróżnieniem i od razu zaczął pracować w zawodzie. Ma na swoim koncie już wiele zleceń i sporą rzeszę zadowolonych klientów. Pan Artur przyjechał do mnie o czasie. Wszystkie wymiary zapisywał dokładnie. To są bardzo ważne dane w trakcie projektowania wnętrz. Umówiliśmy się na spotkanie w kawiarni za pięć dni.

Wtedy pan Artur pokaże mi wstępne projekty wnętrz. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że te kilka dni szybko mi zleci. Spotkanie w kawiarni ustaliśmy na godzinę siedemnastą. Musiałam dłużej zostać w pracy w tym dniu.