Bardzo dobre porady prawne

 

Moja dobra koleżanka już od kilka lat jest po rozwodzie. W sumie to chyba pogodziła się już z tym stanem rzeczy i myślę, że może za jakiś czas także ułoży sobie życie prywatne. Ma dwójkę dzieci z byłym mężem. Oczywiście otrzymuje na nie alimenty.

Polecany prawnik w okolicy

rzetelne porady prawne w Pruszczu GdańskimJednak od dawna mówiła mi już o tym, że kwota tych alimentów jest jej zdaniem za niska. I niedawno koleżanka powiedziała jej żeby może wystąpiła o podwyżkę tej kwoty. Koleżanka długo się zastanawiała czy to zrobić. Jednak gdy zaczęło jej brakować środków na pokrycie wszystkich potrzeb dzieci zdecydowała się na to. Od razu zaczęła szukać dobrego prawnika. Wiedziała, że rzetelne porady prawne w Pruszczu Gdańskim znajdują się w sumie blisko jej domu. Dlatego też tam się od razu udała. Okazało się, że jest dla niej realna szansa na uzyskanie tej podwyżki. Były mąż był oczywiście tym faktem bardzo zdziwiony i nie rozumiał dlaczego ma odbyć się taka sprawa. Jednak prawnik wszystko przygotował tak dobrze, że nie było żadnego problemu z tym żeby alimenty zostały podwyższone. I w końcu nie musiała się martwić tym czy jej na wszystko starczy. Była bardzo zadowolona, że skorzystała z usług tego właśnie prawnika. Bo jednak ten pan miał ogromne doświadczenie w tego typu sprawach. Tak naprawdę to ona nie spodziewała się nawet tego, że może wystąpić aż o tak dużą podwyżkę. W sumie myślała też, że cała sprawa może być długi  ciężka dla niej. A wcale tak nie było. A to dzięki temu, że wszystko zostało przez prawnika tak dobrze przygotowane.

W sumie to potem od razu stało się tak, że dostałam spadek i w pierwszym momencie nie wiedziałam czy mam go przyjąć. Dlatego też od razu wzięłam numer do prawnika od koleżanki. I on mi także sporo pomógł i rozjaśnił wszystkie wątpliwości.