busy koszalin holandia

Busy do Niemiec i Koszalin Holandia i odwiedziny u babci

Pewnego razu okazało się, że moja babcia potrzebuje pomocy. Po prostu ona mieszka sama w Niemczech i nie ma z kim porozmawiać. Początkowo myślałam, że coś się jej stało. Na szczęście okazało się, że nie.

Busy Koszalin Holandia i wyjazd do Babci

busy koszalin holandiaPo prostu potrzebowała towarzystwa. Busy do Niemiec szybko przetransportowały mnie do niej. Postanowiłam pobyć tam u niej parę dni. W końcu oświeciło mnie, że może pojechałybyśmy sobie na wycieczkę. Widziałam, że babcia może nie pożyje już długo, a na pewno chciałaby spędzić miło swoje ostatnie lata. Pomyślałam, że busy Polska Belgia to dobry pomysł. Najpierw pojechałyśmy do Polski, aby babcia mogła jeszcze zobaczyć swoją ojczyznę. Przecież tutaj spędziła większość swojego życia. Tutaj poznała dziadka i się wychowała. Nie mogłam jej odmówić odwiedzin również w moim domu, w którym mieszkałam już z mężem i małą córeczką. Teraz babcia miała w zasadzie pierwszą możliwość, aby ją poznać. Żałowałam, że na co dzień mamy tak mało czasu, aby do babci jeździć. Było mi wręcz wstyd, że ją tak rzadko odwiedzamy. Potrafię znaleźć chwilę na wycieczkę, wybierając busy Koszalin Holandia albo lecąc sobie na jakąś ciepłą wyspę. Tymczasem dla babci ciągle nie ma ani chwili. Postanowiłam, że to się już nie powtórzy i odtąd będę bardziej dbała o to, żeby babcia też miała jeszcze do kogo się odezwać. Przecież starość nie musi się wiązać z samotnością.

Co do wycieczki, obie byłyśmy zadowolone. Babci było trochę ciężko w podróży, ale po odpoczynku zaraz po przyjeździe, odzyskała wigor i odwiedziłyśmy wiele miejsc w Polsce oraz Belgii. Bardzo doceniam ten czas i ona też.