cyklinowanie podłóg

Cyklinowanie podłóg jako pomysł na zarobek

Jakiś czas temu zwolnili mnie z pracy. Jako osoba z dosyć ograniczonym doświadczeniem, gdyż wcześniej pracowałem tylko na produkcji przy sortowaniu, długo szukałem pracy. W końcu zdecydowałem się doszkolić.

Cyklinowanie podłóg – opłacalne w Bydgoszczy

cyklinowanie podłógNa początku rozważałem zrobienie kursu na wózek widłowy, jednak ceny takich szkoleń są dosyć drogie, a mój zasiłek dla bezrobotnych nie jest zbyt wysoki. Próbowałem iść na kurs z urzędu pracy, jednak powiedziano mi, że nie jest to kurs zgodny z moim wykształceniem. Od znajomych usłyszałem, że ostatnio opłacalne jest cyklinowanie podłóg-Bydgoszcz, w związku z z tym zainteresowałem się tematem. Przeglądając oferty kursów, znalazłem szkolenie z cyklinowania i renowacji podłóg w promocyjnej cenie pomyślałem więc, że to przeznaczenie. Nie pozostało mi nic innego jak skorzystać z okazji. Kurs trwał dwa tygodnie. W tym czasie zacząłem już rozglądać się za ofertami pracy w Bydgoszczy dla cykliniarza. Okazało się, że jest ich całkiem sporo. Po miesiącu udało mi się zatrudnić w jednej z większych firm w związku z czym czekało mnie pierwsze samodzielne cyklinowanie parkietu u jakiegoś prywatnego klienta. Na początku miałem pewne obawy czy aby moja wiedza jest dostateczna, na szczęście do pomocy przydzielili mi fachowca parającego się w tym zawodzie od kilku dobrych lat.

Podczas pracy udzielił mi on kilku cennych rad, przede wszystkim, aby nigdy nie myć parkietu na mokro po cyklinowaniu oraz jak najlepiej prowadzić cykliniarkę. Pracuje tak do dziś i nie żałuję bo naprawdę lubię moją pracę i kontakt z ludźmi.