Dekoracje na zakończenie roku

Moja córka w tym roku w czerwcu kończy szkołę podstawową i wybiera się do gimnazjum. Na zakończenie roku uczniowie ostatnich lat mają za zadanie przygotować piękne przedstawienie wraz z nauczycielami oraz rodzicami z trójek klasowych. Tak się złożyło, że również ja należę do tej wspólnoty i byłam zmuszona wspomóc zaopatrzenie szkoły w artykuły dekoracyjne.

Przedstawienie szkolne – skąd wziąć dekoracje?

artykuły dekoracyjneW tym roku motywem przewodnim przedstawienia były krasnoludki. Dzieci miały się przebrać za te małe, bajkowe postacie i również zrobić dekorację, które pozwolą reszcie dzieci przenieść się do świata marzeń. Do wykonania takiej dekoracji oczywiście potrzebne są artykuły dekoracyjne. Wiadome jest, że sklepów, które w swojej ofercie mają artykuły dekoracyjne jest jak grzybów po deszczu. Natomiast jak znaleźć sklep, który rzeczywiście ma duży asortyment? Po wielu dniach przemyśleń postanowiłam, że po artykuły dekoracyjne udam się do hurtowni. Okazuje się, że był to najlepszy pomysł na jaki mogłam wpaść. Po przekroczeniu progu hurtowni do której wybrałam się po artykuły dekoracyjne, znalazłam się w innym świecie. Wszędzie było kolorowo. Wszędzie znajdowały się przeróżne materiały, papiery, ozdoby. Nigdy wcześniej nie byłam w takim miejscu i nie zdawałam sobie sprawy, że artykuły dekoracyjne mogą mieć tyle różnych form. Na szczęście w domu wcześniej zrobiłam listę razem z córką, tak więc nie musiałam jakoś szczególnie przebierać w tych wszystkich rzeczach. Obawiam się, że gdybym była zmuszona zagłębić się w te artykuły dekoracyjne, za szybko bym z tej hurtowni nie wyszła. Natomiast dzięki liście wszystko poszło szybko i sprawnie.

Teraz z zakupionych materiałów, którymi są artykuły dekoracyjne musimy stworzyć piękne ozdoby, które pozwolą dzieciom przenieś się jeszcze raz do świata bajek. Z takim ogromem materiałów powinno się wszystko udać. Już nie mogę się doczekać reakcji dzieci.