Diatermia i lipodermologia jako sposoby na odchudzanie

Salon kosmetyczny to nie tylko miejsce, w którym można zadbać o swoją twarz, pozbyć się zmarszczek, ale również zrzucić zbędne kilogramy. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych metod, które pozwalają na odchudzanie się bez żadnego wysiłku w salonie kosmetycznym.

Wskazania do wykonania zabiegów lipodermologii i diatermii

zabiegi wyszczuplające w LublinieDo metod wyszczuplających należy np. lipodermologia. Jest to metoda, która także stanowi rodzaj masażu ciała. W przeciwieństwie do drenażu limfatycznego tutaj masaż nie jest wykonywany za pomocą rąk (energicznego ruchu), ale za pomocą specjalnego urządzenia. Urządzeniem tym jest rolka, która posiada dodatkowo głowicę i komorę podciśnieniową. Urządzenie najpierw zwija, a później rozwija fałd skórny, a to z kolei prowadzi do zredukowania cellulitu. Z zabiegu mogą korzystać nie tylko osoby, które mają problem z nadwagą, ale też wszystkie kobiety, które nie mogą uporać się z cellulitem. Takie zabiegi wyszczuplające w Lublinie stają się coraz bardziej popularne. Inną metodą wyszczuplającą jest diatermia. Tu dochodzi do podgrzewania tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje się silne pole elektryczne, dzięki któremu tkanka tłuszczowa może być znacznie szybciej spalana. Dzięki temu zabiegowi dość szybko można zlikwidować nie tylko wiotczejącą skórę, ale również poprawić kontury ciała. Żadna z tym metod nie jest metodą inwazyjną, więc nie należy obawiać się tych zabiegów.

Nie potrzeba też specjalnej zgody lekarza na wykonanie takich zabiegów. Są to zabiegi estetyczne, bezbolesne, które może wykonać doświadczony pracownik gabinetu kosmetycznego. Ceny za zabiegi wyszczuplające są zróżnicowane. Za sesję zabiegu wyszczuplające można zapłacić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Zabiegi należy powtarzać co jakiś czas (najlepiej co miesiąc), by efekty były jak najlepsze.