Dla dokumentów potrzebowałem odpowiedniej koperty

 

Zmiana stanowiska była dla mnie nadzieją na lepsze jutro. Miałem niesamowity talent i w końcu ktoś mnie docenił. Odpowiadałem za umowy z kontrahentami i je redagowałem przed wysłaniem. Wszystkie umowy wysyłałem osobiście, żeby wszystkiego dopilnować. 

Zapakowanie dokumentów w odpowiednią kopertę

koperta c6 na dokumentyOstatnio trafił mi się poważny kontrahent i długo nad nim pracowałem. Po kilku miesiącach w końcu udało mi się go nakłonić do współpracy. Musiałem tylko zmienić niektóre warunki umowy i wysłać do niego poprawioną umowę. Kiedy już wszystko zrobiłem to poszedłem po kopertę, żeby wysłać do kontrahenta umowę. Potrzebna mi była koperta c6 na dokumenty, której już nie miałem w swoim biurku. Udałem się więc do sekretarki, która zawsze miała zapas kopert, bo robiła regularnie zamówienia. Podała mi kopertę, którą przy niej zaadresowałem i spakowałem do środka umowę. Koperta była inna niż te, których dotychczas używałem i zapytałem sekretarkę o tę różnicę. Okazało się, że jako jedyny z całej firmy zorientowałem się, że koperta była inna. Marysia, sekretarka zmieniła dostawcę i ostatnie koperty zamówiła z innego miejsca. Były one mocniejsze i tańsze. Pochwaliła mnie za spostrzegawczość i zaoferowała, że pójdzie na pocztę wysłać umowę, ale jej podziękowałem. Zawsze osobiście wysyłałem umowy i nie zamierzałem robić wyjątku. Kiedy wróciłem z poczty to poprosiłem Marysię, żeby dała mi więcej tych kopert, ponieważ planowałem w tygodniu wysłać jeszcze kilka umów do kontrahentów.

Kierownik mnie docenił i po miesiącu przyznał, że dobrze zrobił zmieniając mi stanowisko, bo mogłem się wykazać. Radziłem sobie dobrze i nie było żadnych zastrzeżeń do mojej pracy. Miałem także dostać jakąś sporą premię uznaniową na koniec roku i czekałem niecierpliwie.