Dobra cena w skupie za znaczki

Mój dziadek przez wiele lat zbierał znaczki. Zdaje mi się, że on zbierał je praktycznie przez całe swoje życie. Oczywiście gdy był jeszcze młodym chłopcem to nie miał ich wiele. Jednak jako dorosły mężczyzna sporo podróżował po świecie ze względu na pracę jaką wykonywał i dzięki temu miał wiele znaczków z każdego wręcz miejsca na świecie.

Dziadek sprzedaje znaczki w skupie

skup monet bydgoszczGdy byłam mała to uwielbiałam oglądać te klasery. Dziadek potrafił opowiedzieć historię o każdym znaczku. Gdy moi rodzice chcieli kupić mieszkanie okazało się, że zabrakło im sporo pieniędzy. Nie wiedzieli wtedy co mają zrobić. Wtedy dziadek powiedział, że on może sprzedać znaczki w Bydgoszczy bo są one tyle warte, że wtedy powinno na wszystko już wystarczyć. Dziadek wiedział gdzie znajduje się najlepszy skup znaczków w mieście. Pojechał tam i wszyscy od razu podziwiali jego unikatowe zbiory. Pan w skupie powiedział, że da dziadkowi nawet więcej niż ten żądał od niego. Dziadek bardzo się ucieszył bo tym samym nie tylko dołożył się do kupna mieszkania ale także dołożył się do zakupu nowych mebli. A w tym skupie z twego co mówił dziadek można było sprzedać także na przykład monety. Był tam także skup złota i srebra. Wolałabym żeby dziadek oddał tam jakieś złoto czy srebro niż te znaczki. On powiedział, że dla niego najważniejsze jest to, że za te znaczki dostał naprawdę dobrą cenę jakiej się nawet nie spodziewał i tym samym mógł pomóc.

Z tego co czytałam w internecie to w Bydgoszczy jest to chyba jedyny taki duży skup. Właściciel zna się zarówno właśnie na znaczkach tak jak i na monetach. Także myślę, że musi posiadać dużą widzę żeby dobrze potrafić ocenić koszt danej kolekcji. O czymś takim decydują pewnie lata doświadczenia. Cieszę się, że dziadkowi dobrze za te znaczki zapłacili.

Informacje pochodzą z http://sklepkolekcjonerski.com