Dobrze prowadzona psychoterapia

 

Moja koleżanka z pracy miała ostatnio bardzo ciężki czas w życiu osobistym. Kilka z jej najbliższych osób umarło. W sumie nie było to w rym samym czasie. Jednak były to bardzo małe odstępu czasu. Wiedziałam, że w pracy koleżanka nie może się skupić na niczym.

Koleżanka z pracy uczęszcza na psychoterapię

efektywna psychoterapia w ŁodziKażdy rozumiał jej sytuację i jakoś starał się pomóc. Jednak tak naprawdę nikt nie potrafił postawić się w jej sytuacji, które bez wątpienia była bardzo ciężka. Stwierdziłam, że ona powinna zgłosić się do profesjonalisty. Bo jednak ma dwójkę dzieci i powinna jakoś się pozbierać chociaż dla nich bo z tego co mówiła to dom i dzieci też bardzo zaniedbała. Powiedziałam jej, że wiem gdzie przyjmuje dobry specjalista. I taka wizyta na pewno by jej bardzo pomogła. Na początku nie chciała nigdzie iść. Ale chyba po jakimś czasie stwierdziła, że jednak sama nie da sobie już dłużej rady. Wiedziałam, że efektywna psychoterapia w Łodzi jest prowadzona przez polecanego specjalistę. Moja inna znajoma korzystała z jego usług i była bardzo zadowolona. Gdy koleżanka zaczęła tam chodzić wszyscy w pracy zauważyliśmy, że się zmienia. Zaczęła po prostu w pracy myśleć o swoich obowiązkach a w domu zajmować się dziećmi. Także gdy wiedziała już ile ma obowiązków i ilu osobom jest potrzebna to zaczęła radzić sobie nad swoim życiem. Oczywiście nie mogła pogodzić się z tymi stratami. I nikt zresztą tego od niej nie wymagał. W każdym razie widać było, że jest lepiej.

Także koleżance bardzo pomogły te spotkania. Okazały się one dla niej bardzo ważne. I na pewno gdyby nie one to pewnie długo nie mogłaby jakoś się ogarnąć. Także jeśli ktoś ma tego typu problem to nie ma co czekać. Trzeba po prostu skorzystać z pomocy eksperta bo samemu jest się bardzo ciężko pomóc.