Dzięki obsłudze technicznej imprezy będziesz mieć pewność

Dzisiejsze czasy to czasy konsumpcji i pośpiechu. Kiedy zdarza się sposobność spotkania oko w oko z drugim człowiekiem trzeba z tego korzystać. W dobie internetu, gdy rozmawiamy klikając, wypowiadane słowa mają o wiele większą siłę. A wspólne opowiadanie dowcipów? Tańce?

Baw się! Zleć obsługę techniczną imprezy firmie

obsługa techniczna imprezWiem jaką to ma moc, dlatego regularnie staram się uczestniczyć w imprezach. Tym razem postanowiłam skrzyknąć ludzi ze swojej szkoły podstawowej. Zajęło mi miesiąc rozeznanie się w sytuacji i wstępnej liczbie osób. Potrzebowałam jeszcze obsługi technicznej. Co prawda znałam lokal i już wiedziałam skąd wziąć dobre jedzenie, ale oświetlenie, muzyka, nagłośnienie to zawsze rzeczy, z którymi wszyscy mają problem. Rozesłanie zaproszeń do wszystkich zainteresowanych wymagało kilku godzin. Mi nikt by za to nie zapłacił, a nie miałam czasu by robić to charytatywnie. Firmie zajmującej się obsługą, zlecić wykonanie zadania to co innego. To byli fachowcy i zawodowo zajmowali się organizacją eventów. Ja robiłam to hobbystycznie i nie zawsze mi wychodziło. A to się okazało, że dj nie dopisał, to znowu część osób nie była poinformowana o terminie. To wcale nie jest takie proste jakby się wydawało. Znalazłam już w telefonie numer „obsługa techniczna imprez” i poprosiłam o spotkanie. Powiedziałam, że chcemy zrobić imprezę na nasz szkolny rocznik i trzeba się zająć organizacją. Osoby, którą zajmują się takimi rzeczami zawodowo maja wszystko uporządkowane, wiedzą od razu od czego zacząć, wszystko jest schematyczne i nie ma prawa coś umknąć.

Dlatego impreza była bardzo udana! Muzyka z lat naszej młodości, scenografia w tym stylu. Pyszne jedzenie i mnóstwo wspomnień. Człowiek nie zdaje sobie na co dzień sprawy jak szybko czas leci, a właściwie umyka. Trzeba żyć tu i teraz.