Garderoba z szafą przesuwną

 

Zanim przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania, czekał nas jeszcze remont oraz wymiana kilku mebli. Na szczęście remont nie zajął nam zbyt dużo czasu. Zostało więc kupić odpowiednie meble i można było się wprowadzić. Zależało nam na tym, żeby wszystkie wnętrza były funkcjonalne i tym kierowaliśmy się podczas zakupów.

Wybór funkcjonalnej szafy przesuwnej

szafa przesuwnaCzęść mebli w mieszkaniu postanowiliśmy zostawić. Spodobała nam się bowiem kuchnia, urządzona w dość nowoczesnym stylu. Zmieniliśmy jednak wygląd salonu. Stanęła w nim sofa oraz stolik kawowy. Oboje uwielbiamy się relaksować z kubkiem ulubionego napoju, siedząc na sofie. Jest to również idealne miejsce do pogaduszek ze znajomymi. Postanowiliśmy również wymienić stół z jadalni, ponieważ często zdarza nam się zapraszać znajomych albo członków rodziny, dlatego zależało nam na tym, aby przy stole było więcej miejsca. Wybraliśmy dość spory, rozkładany stół wykonany z drewna. Takie meble są nie tylko bardzo ładne, ale również wytrzymałe. Te dwie cechy są dla nas najbardziej istotne. Na sam koniec zostawiliśmy sobie urządzenie niewielkiego pomieszczenia, które postanowiliśmy przekształcić w garderobę. Stanęła w nim szafa przesuwna, ponieważ takie rozwiązanie pozwala na rewelacyjne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki temu, że mamy osobne pomieszczenie, w którym przechowujemy ciuchy, nie musimy mieć szafy w sypialni. Niestety to pomieszczenie nie jest zbyt duże, więc przeniesienie tego mebla do innego pokoju sprawiło, że sypialnia stała się o wiele bardziej przestronna.

Odpowiednie dobranie szafy do pomieszczenia, w którym się znalazła pozwoliło na stworzenie bardzo ergonomicznej garderoby. Dość długo się zastanawialiśmy co zrobić z tym małym pokojem w mieszkaniu, aż w końcu wpadliśmy na ten rewelacyjny pomysł.