Gdy włosy nie chcą rosnąć

 

Bujne i lśniące włosy to prawdziwa ozdoba. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni starają się więc je pielęgnować, by zawsze zachowywały dobry wygląd. Dokładne rozczesywanie, odżywki, dobre szampony – to wszystko ma sprawić, że włosy będą zachwycać, nawet jeśli z natury nie są mocne i gęste. Co jednak zrobić, gdy włosy prezentują się w sposób odległy od naszych wyobrażeń? Jak dbać o nie, by były zdrowe i błyszczące?

Specyfik wzmacniający włosy

khadi olejek stymulujący wzrost włosówPoważny problem jest wtedy, gdy włosy, pomimo naszych starań, nie chcą rosnąć lub proces ten postępuje w sposób niedostateczny. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia, gdyż na rynku można znaleźć różne preparaty wzmacniające i pobudzające wzrost włosów. Najlepiej sięgać po kosmetyki naturalne, które kompleksowo zadbają o skórę głowy. Mamy wtedy pewność, że używamy produktów ekologicznych. Skutecznym środkiem przeciwko wypadaniu włosów może być khadi olejek stymulujący wzrost włosów. Jest to specyfik złożony z naturalnych olejków: rycynowego, kokosowego i sezamowego. Każdy z tych preparatów posiada zbawienne dla włosa właściwości. Powstała kompozycja odżywia włosa od nasady aż po same końcówki, wnikając w jego strukturę. Zapobiega także jego wypadaniu i stymuluje wzrost nowych włosów. Zawarte w olejku preparaty pomocnicze nadają włosom blasku, sprężystości i miękkości, zapobiegają infekcjom skórnym poprzez działanie antyseptyczne, a nawet mogą opóźnić procesy siwienia!

Jak zatem stosować ten niezwykły olejek? Wystarczy wmasować około jedną łyżeczkę substancji w skórę głowy na dwie godziny przed umyciem, albo – co da większe efekty – przed snem, by rano umyć głowę. Najlepiej używać preparatu dwa-trzy razy w tygodniu. Ta kompozycja to starannie dobrany zestaw ziół, dbających o stan włosów i skóry głowy.