Gdzie są najniższe ceny w nadmorskich wypożyczalniach?

Moja rodzina i ja uwielbiamy tradycje. A właściwie to sami je tworzymy. Ja nie wyniosłam tego z domu, że co roku jeździmy nad morze, jeszcze przed sezonem. Ani mój mąż. Po prostu któregoś roku tak pojechaliśmy, spodobało się nam i naszym dzieciom, i stało się to tradycją. Nie zmieniamy terminu choćby nie wiem co.

Gdańsk: Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

wypożyczalnia samochodów w Gdańsku - najtaniej nad morzemProblem pojawił się, gdy zepsuł nam się samochód w dniu naszego corocznego wyjazdu. Od razu wiedzieliśmy, że samochód przynajmniej na tydzień pójdzie do warsztatu, tylko co z naszym wyjazdem? Iść do wypożyczalni tu, na miejscu czy już jechać do Gdańska i tam coś wypożyczyć? Decyzja musiała być szybka, bo szkoda było każdej godziny i wcale niełatwa, bo jak się ma swój samochód, to zawsze trochę szkoda wypożyczać. Jednak życie pisze swoje scenariusze i w sumie to dobrze, że opcja wypożyczenia w ogóle była. Sprawdziłam połączenia z Gdańskiem i stwierdziłam, że zdecydowanie taniej będzie dojechać tam i wypożyczyć auto, niż zwlekać z wyjazdem. Po drodze, miałam też możliwość sprawdzenia cen w wypożyczalniach. Poświęciłam jakieś dziesięć minut drogi na wyszukiwanie wypożyczalnia samochodów w Gdańsku – najtaniej nad morzem, ale najważniejsze, że znalazłam, to co chciałam. Nie ma co ukrywać, że liczyła się dla nas cena. Dwa tygodnie wypożyczenia to nie jest mało. Przynajmniej dla pięcioosobowej rodziny. Koniec końców jednak – po całym pobycie – musiałam przyznać, że wypożyczenie auta, było naprawdę ciekawym dodatkiem. Nasze auto, było zdecydowanie ciaśniejsze niż wypożyczone.

Odczuwaliśmy zatem duży komfort podczas wakacji. Jednak nie zdawałam sobie wcześniej z tego sprawy, że przydałby się nam większy samochodów. Dwa miesiące po powrocie znad morza sprzedaliśmy nasze auto i kupiliśmy takie, które wynajęliśmy podczas wakacji. Gdyby nie ten „pech”, nie mielibyśmy teraz tyle „szczęścia”.