Gdzie zastosować dekoracyjny kamień?

Wykorzystywanie kamienia jako ozdoby do pomieszczeń w mieszkaniu są coraz bardziej popularne. Można nimi całkiem fajnie zagospodarować całkowitą ścianę lub jej fragmenty. Dzięki temu w łatwy sposób możemy zabłysnąć kreatywnością lub pomysłowością wśród znajomych czy rodziny. Dodatkowo kamień zawsze będzie w modzie i nigdy z niej nie wyjdzie, co jest jego kolejnym atutem.

Kamień elewacyjny na ścianie

kamień elewacyjny steguW sklepach stacjonarnych jak i internetowych możemy zobaczyć wiele różnych kombinacji oraz kolorów kamienia elewacyjnego. Kiedy postanowiłam jedną ze ścian ozdobić nim, trudno było mi i mężowi wybrać jeden model. Kamień elewacyjny stegu będzie idealnym rozwiązaniem na nieróżne ściany oraz ożywi ją. Warto pamiętać jednak, żeby nie przesadzić. Moim zdaniem w zupełności wystarczy jedna lub ewentualnie maksymalnie dwie ściany pokryte kamieniem elewacyjnym. Tego typu ozdoba ścienna sprzedawana jest na metry. Kamień dekoracyjny można dostać w każdym sklepie czy hurtowni budowlanej. Dzięki efektywności dekoracyjnej kamienia elewacyjnego nie sposób nie zauważyć go na ścianie. Bardzo podoba mi się to, że zarówno do ciepłej, jak i chłodnej kolorystyki można dobrać kamień elewacyjny, który będzie idealnie podkreślał kolory, które panują w pokoju dziennym czy też kuchni lub innych pomieszczeniach. Kamień dekoracyjny elewacyjny jest przede wszystkim bardzo łatwy w montażu. Mogę sama to powiedzieć, ponieważ razem z mężem układaliśmy go na ścianie w przedpokoju. 

Wnętrza, w których w mniejszym lub większym stopniu znajduje się kamień elewacyjny podbiły moje serce już dawno. Na dodatek dzięki temu, że kamień ten jest wytrzymały na czynniki zewnętrzne można go stosować praktycznie w każdym miejscu, w którym tylko go zapragniecie. Ja osobiście uwielbiam na niego patrzeć. Non stop przyciąga moje spojrzenie!