Grawerowanie pucharów na zawody sportowe

W szkole w której pracuję były organizowane zawody sportowe dla młodzieży. Były to nieco bardziej profesjonalne zawody, niż takie jakie organizowane są w ramach zajęć z wychowania fizycznego. Mieli przyjść rodzice i publiczność, więc dzieciaki się przygotowały. My jako szkołą też musieliśmy się przygotować.

Grawerowanie metalowych tabliczek pucharowych

http://www.jklaser.pl/uslugilaserem/grawerowanie.htmlMoim zadaniem było przygotowanie pucharów dla dzieciaków. Postawiłam na prosty projekt, bo to nie są jeszcze bardzo ważne zawody, żeby szkołą miała inwestować w jakieś niestandardowe rozwiązania. Miałam też organiczny budżet. Zamówiłam puchary, jednak nie było na nich nic napisane. Musiałam zatem znaleźć firmę, która zajmuje się grawerowaniem laserowym na metalowych powierzchniach. Na każdym pucharze miała być wygrawerowana nazwa szkoły, a do tego miejsce jakie zajął uczeń i nazwa konkurencji w jakiej startował. Dzięki temu puchary będą jakoś spersonalizowane, nawet jeśli nie będzie tam imienia i nazwiska. Dodałam jeszcze na końcu małym druczkiem datę i miejscowości, żeby było wiadomo, z jakiego roku były to zawody. Dyrektor pochwalił mój projekt tekstu na tabliczki pucharowe. Były one też dobre wygrawerowane laserowo przez dobrą firmę. Grawer był trwały i na pewno nie zejdzie, tak jak jakiś napis czy nadruk. Do tego też nadaje się najlepiej na metal, bo to twardy materiał i nie wszystko można z nim robić. Bez fachowego sprzętu, na pewno nie obejdzie się. Zleciłam to zadanie znajomej firmie.

Zawody udały się nam chyba bardzo dobrze. Dzieciaki wyglądały na zadowolone, a i rodzice nie narzekali, a z nimi to różnie bywa. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też nam się uda zorganizować takie zawody, które będą jeszcze większe i jeszcze lepsze.

Sprawdź też http://www.jklaser.pl/uslugilaserem/grawerowanie.html