Hala tenisowa o lekkich konstrukcjach

Od wielu lat prowadzę swój własny biznes. Zmusiła mnie do tego sytuacja. wiele lata temu właśnie zakład pracy, w którym pracowałam od wieków – można by powiedzieć – poszedł do likwidacji. Z miejsca tysiące ludzi straciło pracę, zakład był bowiem bardzo duży. Piastowałam tam jedno z kierowniczych stanowisk, a praca ogólnie bardzo mi się podobała.

Jaka hala tenisowa o lekkich konstrukcjach będzie najlepsza?

hale tenisowe lekkiej konstrukcjiNiestety w ówczesnym czasie o pracę było bardzo trudno. Z tego też powodu bardzo długo nie mogłam znaleźć nowego zatrudnia, co stawała się rzecz jasna, coraz bardziej frustrujące. Pewnego dnia postanowiłam, że nie ma co czekać na to jak znajdzie się dla mnie praca, tylko trzeba wykazać się własną inicjatywą i stworzyć coś swojego. I tak postawiłam wtedy na wielką i w pełni nowoczesną, pierwszą w mieście Krakowie krytą siłownię. Był to strzał w dziesiątek, biznes po dziś dzień jest bardzo opłacalny. Teraz swoją przed kolejną inwestycją. Przeprowadzone przeze mnie badanie rynku jednoznacznie wskazało na to, iż jest pewna luka i duże zapotrzebowania w mieście na kort tenisowy, co jak najbardziej pasuje do profilu prowadzonej przeze mnie działalności. Pierwsze co wpisałam w najpopularniejszą i najbardziej znaną mi wyszukiwarkę internetową następującą frazę – hale tenisowe lekkiej konstrukcji. Zależało mi na budowie hali z gotowych komponentów. Liczył się tutaj bardzo czas. Teren pod budowę takiej hali tenisowej był i czekał tylko na realizację.

Ostatecznie udało mi się znaleźć rzetelną firmę, która specjalizowała się w budowie hal sportowych, jak te pod korty tenisowe, ale również hal przemysłowych i magazynowych, które są bardzo popularne w ostaniach latach. Realizacja budowy naszej hali zajęła specjalistą około jednego miesiąca.