Idealny prezent dla miłośnika motoryzacji

Otrzymałem zaproszenie urodzinowe, które ma się odbyć za dwa tygodnie. Znam mojego kumpla bardzo dobrze, więc nie będzie problemów z znalezieniem dla niego prezentu. Generalnie Krzysztof jest miłośnikiem motoryzacji i zbiera samochody kolekcjonerskie, więc postanowiłem powiększyć jego kolekcję, a coś nowego czego w ogóle się nie spodziewa i na pewno będzie to prezentem trafionym.

Auto dla zapalonego kolekcjonera

samochód zdalnie sterowany do driftuPomyślałem że kupię mu porządny samochód zdalnie sterowany, tego na pewno nie ma – a reszta kumpli kupiła dla niego różne modele metalowych aut kolekcjonerskich. To nie muszę się martwić o powtórki, bo to w końcu będzie jedyny taki prezent jaki dostanie. Więc razem zgodnie umówiliśmy, że kupimy mu samochód zdalnie sterowany do driftu – według mnie to jest fajne rozwiązanie, ponieważ tym autem będzie mógł prowadzić gdzie tylko zechce, jest specjalnie tak zaprojektowany żeby mógł jeździć na każdym trudnym terenie na przykład błoto czy piasek. Jest również wodoodporny to warunki pogodowe też nie są takiemu autu straszne. Generalnie jest auto na akumulator więc nie musi się martwić o kupno baterii, a sam pilot jest poważnie rozbudowany z dość poważnym zasięgiem radiowym i rozdzielnikiem radiowym w zestawie, żeby sygnały się nie mieszały ze sobą i nie było problemów z prowadzeniem. Same auto przedstawia znaną markę której nie posiada, karoseria jest w kolorze białym a sam samochód ma 295 cm długości napęd na dwa przednie koła. Myślę, że na sam początek będzie jak najbardziej w porządku.

Na urodzinach okazało się że prezent został trafiony w dziesiątkę. Krzysiek dosłownie nie mógł się uspokoić po rozpakowaniu prezentu, więc usiedliśmy wszyscy razem do tego auta i zaczęliśmy się uczyć jego obsługi, okazało się że to nie jest dość łatwa sprawa co dało nam dodatkowy powód do rozgryzienia sterowania auta. Ogóle urodziny były na prawdę super, każdy z nas dobrze się bawił!