Ile kosztuje Hexagon 4.0?

Hexagon to seria rowerów górskich, która w ofercie firmy Kross, cieszy się bardzo dużą popularnością. Zasługa w tym faktu, że są to jednoślady, które mają idealną proporcję ceny do jakości, co dla wielu klientów jest kwestią fundamentalną.

Gdzie kupić Hexagon 4.0 od Krossa?

kross hexagon 4.0Rowery z dużymi kołami są z reguły droższe od tych, które mają je mniejsze. Jednak w przypadku modelu Hexagon 4.0 jest dokładnie odwrotnie. Albowiem przemieszcza się on na 29-calowych kołach, a kosztuje niecałe tysiąc pięćset złotych. Jednak duże koła i niska cena to nie wszystkie kwestie, na jakie należy zwrócić uwagę, wszak mamy w nim także bardzo solidną, ale zarazem lekką, aluminiową ramę, wykonaną w technologii Performance. Ten specjalny stop aluminium pozwala osiągnąć wysoką sztywność oraz najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Na uwagę zasługuje także obecność hamulców tarczowych, które w rowerach za mniej niż tysiąc pięćset złotych nie są z reguły dostępne fabrycznie. W Hexagonie 4.0 mamy do czynienia z ich mechaniczną wersją, którą znacznie łatwiej jest naprawić bądź wyregulować. Kross Hexagon 4.0 jest w stu procentach oparty na osprzęcie od najlepszego, japońskiego producenta, który jest gwarantem najwyższej jakości. 4.0 jest rowerem budżetowym, jednakże nic tego nie sugeruje, ale tym właśnie zawsze zaskakuje nas Kross, czyli wysoką jakością w naprawdę rozsądnej cenie. I chwała mu za to, bowiem górskie, najtańsze, a zarazem przyzwoite rowery konkurencji kosztują o kilkaset złotych drożej.

Wiele osób decyduje się na zakup Hexagonów, ponieważ są opcją tańszą od Levelów, a w jeździe rekreacyjnej sprawdzają się równie dobrze. To jednoślady zbudowane z myślą o osobach średniozaawansowanych, które w cięższy teren zapuszczają się raczej z rzadka.