Ile kosztuje wysłanie paczki do Anglii?

Co zrobić jeśli trzeba wysłać paczkę do kogoś, kto mieszka w Anglii? Najlepiej skorzystać z oferty firm kurierskich. Nie ma sensu wysyłać paczek tradycyjną pocztą, bo pójdzie ona drogą morską i będzie to trwało całkiem sporo. Żyjemy w czasach, w których firmy kurierskie umożliwiają nadanie paczki do najdalej oddalonych zakątków na świecie.

Niedroga przesyłka kurierska do Anglii

przesyłki kurierskie polska angliaChcąc wysłać coś do kogoś za granicą najlepiej od razu wybrać się do punktu przyjmowania przesyłek kurierskich. Dzisiaj bardzo modne stały się przesyłki kurierskie nadawane przez klientów indywidualnych, a nie firmowych. Każdy może wysłać paczkę kurierem, a na dobrą sprawę można zamówić kuriera po paczkę za pomocą aplikacji na smartfonie. I co bardzo istotne to, że przesyłki kurierskie Polska Anglia naprawdę nie są drogie. Pomimo, że pokonają one ponad dwa tysiące kilometrów to ich ceny i tak są bardzo przystępne. Nadanie niewielkiej paczki kurierem do Anglii kosztuje od sześćdziesięciu do stu złotych – wszystko zależy od jej gabarytów i ciężaru. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że korzystając z globalnie działających firm kurierskich możemy być pewni, że paczka do adresata dotrze na następny dzień. Jeśli nadamy ją w dniu dzisiejszym to jutro będzie u odbiorcy w Anglii. I to pomimo tego, że dystans do pokonania jest naprawdę duży. Ale przecież wiadomo, że wszystkie paczki z Polski w nocy docierają na lotnisko, z którego wylatują do Anglii.

W dzisiejszych czasach firmy kurierskie są w stanie dostarczyć paczkę do każdego miejsca na świecie. Wiadomo, że im dalej do adresata tym droższa będzie paczka. Do krajów położonych w Europie paczki docierają na następny dzień roboczy. Biorąc pod uwagę odległości pomiędzy niektórymi państwami to naprawdę błyskawiczny czas doręczenia paczki.