aranżacje wnętrz

Interesujący kurs – aranżacje wnętrz

Studia skończyłam dziesięć lat temu. Jestem wykwalifikowaną księgową. Studia ukończyłam na uczelni w miejscowości Gdańsk. Wybrałam ten kierunek, ponieważ moi rodzice mają biuro księgowe i bardzo im zależało żeby ktoś w przyszłości przejął rodzinny biznes. Zawsze od kiedy pamiętam moja pasją było projektowanie wnętrz.

Aranżacje wnętrz w moim domu

aranżacje wnętrzJa zawsze marzyłam, że przeprowadzać aranżacje wnętrz i pracować jako projektant wnętrz w znanej firmie. Zawsze chciałam mieć swoje biuro projektowe. Kiedyś nawet wspominałam o tym moim rodzicom ale twierdzili, że to nie jest pewny biznes. Poddałam się ich sugestiom i tak pracuję u nich w biurze w miejscowości Gdańsk już dziesięć lat. Pomyślałam sobie, że nadszedł czas żeby pomyśleć o sobie. Przez przypadek natknęłam się na interesujący kurs, wszystko przez to że w sklepie przy kasie była kolejka i wzięłam lokalną gazetę do obejrzenia. Kurs na projektowanie wnętrz w miejscowości Gdańsk rozpoczyna się za dwa tygodnie. Mogłabym po nim pracować jako projektant wnętrz. Przeprowadzać aranżacje wnętrz gdańsk w swoim domu a jak dobrze pójdzie to może jeszcze u moich znajomych. Wysłałam swoje zgłoszenie, uregulowałam formalności i zaczynam od poniedziałku. Kurs był bardzo ciekawy. Poznałam nowych znajomych. Pierwszym tematem kursu było projektowanie wnętrz sklepów. Przede wszystkim sklepów, które miały dużą powierzchnię. Temat był bardzo interesujący. Po powrocie do domu zadzwoniłam do mamy. Powiedziałam o moich planach. Poinformowała, że rozpoczęłam kurs.

W przyszłości planuję przeprowadzać projektowanie wnętrz a może nawet udałoby mi się otworzyć biuro projektowe. Mama jak przypuszczałam nie do końca była przekonana na moje plany, jednak stwierdziła że to moje życie i powinnam robić to co lubię. Jestem bardzo szczęśliwa.