Jestem praktykantką w dziale księgowym

Chodzę do liceum ekonomicznego, ponieważ zawsze interesowała mnie jakaś praca w biurze. Mama to mówiła, że będę kiedyś księgową, bo uwielbiam matematykę i jestem w tym dobra. W szkole musiałam mieć praktyki i szkoła wysłała mnie do dużej firmy handlowej.

Praca w księgowości bardzo mi się spodobała

księgowość bydgoszczPraktykę odbywałam w dziale księgowym, co od razu dość mi się spodobało. Wiedziałam,  że księgowość bydgoszcz jest ciekawa i na pewno dużo się tam nauczę. Owszem, potrafię samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe, ale to nie jest to samo. W dziale opiekowała się mną pani Krysia, która pracuje w tej firmie już kilkanaście lat. Opowiedziała mi dokładnie na czym polega księgowość bydgoszcz w ich firmie i dała kilka zadań. Od razu się w tym wszystkim odnalazłam a moja opiekunka powiedziała, że dość dobrze rokuję. Byłam dumna ze swoich osiągnięć i bardzo skrupulatnie wypełniałam dzienniczek praktyk każdego dnia. Raz to była u nas nawet kontrola i wtedy bardzo dużo pomagałam pani Krysi. Dostałam do rozliczania zaległe faktury i dzięki temu nauczyłam się płynnie obsługiwać program do fakturowania. Ta cała księgowość bydgoszcz to świetna sprawa i wiem już, że w przyszłości to chcę mieć własne biuro księgowe. Nabiorę tutaj wprawy a i po szkole znajdę jakąś pracę zanim zacznę działać na własną rękę. Przyszłość kreowała się bardzo ciekawie i wiedziałam, że moje marzenia się spełnią. Kiedy powiedziałam mamie, że dość mnie interesuje księgowość bydgoszcz to nawet nie była zdziwiona. Od razu wiedziała, że będę zadowolona.

Po kilku latach udało mi się zrealizować wszystkie plany i na dzień dzisiejszy zarządzam własna firmą księgową. Zatrudniam nawet kilka dziewczyn do pomocy i chętnie przyjmuję praktykantów. To dobrze płatna praca i ciekawa.