Jestem stomatologiem leczącym zęby

Leczenie zębów jest naszą rodzinną tradycją. Mój dziadek był dentystą, ojciec i teraz jestem nim ja. Od razu wiedziałem, że będę się tym zajmował i jest to także moją pasją. Praca sprawia mi ogrom przyjemności i jestem dobrym specjalistą.

W moim gabinecie stomatologicznym wiele osób leczy zęby

stomatolog leczący w ToruniuPracuję w prywatnej placówce medycznej, która należy do mojego ojca. Jest tam jeden stomatolog leczący w Toruniu i wcześniej odbywałem u niego praktykę. To on nauczył mnie wszystkiego w trakcie studiów. Zaoferował mi pracę w swojej placówce i chętnie przyjąłem tę ofertę. To bardzo prestiżowe miejsce a ten stomatolog leczący w Toruniu jest dość dobry i znany. Wiele się od niego nauczyłem i teraz prowadzę samodzielną praktykę. Mam nawet zatrudnioną asystentkę a w moim gabinecie jest mnóstwo dyplomów, które uzyskałem. Uczęszczam na wszystkie spotkania, szkolenia czy konferencje, ponieważ pozwala to na poszerzenie jeszcze bardziej mojej i tak już obszernej wiedzy. Mam wielu stałych pacjentów, którzy regularnie odwiedzają mój gabinet. Pacjent musi ufać swojemu stomatologowi i mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane jak należy. Ostatnio przyszła do mnie matka z synem, który miał do wyrwania ząb. Wyrosła mu ósemka, która dość go bolała. Niestety nadawała się do usunięcia to wskazało prześwietlenie tego zęba. Dałem chłopakowi znieczulenie, ponieważ inaczej nie było możliwości wyrwania tego zęba. Był bardzo dzielny a samo wyrwanie poszło szybciutko. Nawet nie zauważył kiedy już było po wszystkim.

Zęby wyrywam podobno najlepiej i wielu kolegów zachwala moją pracę. Jako specjalista wiem, że profesjonalne podejście do pacjenta jest bardzo ważne. Lubię kontakt z ludźmi i doskonale potrafię się z nimi porozumieć. Tak buduję właśnie zaufanie.