porady prawne

Kancelaria dla osób niepełnosprawnych i porady prawne

Moja znajoma jakiś czas temu miała tragiczny wypadek samochodowy. Jadąc do pracy, wjechał w nią pijany kierowca, powodując straszny uszczerbek na zdrowiu. Na początku leżała kilka tygodni w szpitalu nieprzytomna.

Uratowały ją porady prawne online

porady prawneLos tak chciał, że przez kilka miesięcy po wypadku nie będzie mogła ona mogła chodzić, gdyż jej nogi zostały zmiażdżone. Lekarze dawali co prawda duże szanse na to, że miała wrócić do prawie całkowitej sprawności, ale nigdy nie wiadomo jak przebiegną operacje naprawy kolan. Oczywiście należało ukarać pijanego kierowcę, poza tym należało jej się odszkodowanie. Jednak nie mogła ona udać się do swojego prawnika. Uratowały ją porady prawne online. Bez ruszania się z łóżka uzyskała wszystkie odpowiedzi i wskazówki jak napisać oskarżenie, gdzie złożyć jakie wnioski i tym podobne. Pomoc prawna świadczona przez internet była dla niej zbawieniem. Poza tym kancelaria prawna online mogła reprezentować ją w sądzie, w związku z czym nie musiała ona uczestniczyć osobiście na rozprawie, a co najważniejsze patrzeć na człowieka, który zrobił jej taką wielką krzywdę. Z pewnością tak wygodne rozwiązanie, sprawdzi się nie tylko w przypadku, kiedy osoba nie może z jakiś powodów sama stawić się w kancelarii, dodatkowo dowiedziałam się, że z ich strony oferowana jest również obsługa prawna firm.

Zaraz skorzystałam z tej usługi dla mojej działalności. Cała historia o tyle ile mogła skończyła się szczęśliwie. Niestety moja przyjaciółka nigdy nie będzie mogła już samodzielnie chodzić, a tego nie zrekompensują jej żadne pieniądze.