Kolega pokazuje mi czapkę Mitchell and Ness

 

Mikołaj zawsze ma najlepsze rzeczy. Jego rodzice dużo zarabiają i kupują mu same markowe ubrania. Mikołaj często lubi się chwalić jak dostanie coś nowego, ale tylko wtedy, jak rzecz jest na prawdę bardzo wyjątkowo. Teraz właśnie tak było.

Chcę też mieć taką czapkę Mitchell and Ness

Czapka Mitchell and NessMikołaj namówił rodziców na kupno czapki, o której mówił nam już jakiś czas temu. Czapka Mitchell and Ness, którą tak bardzo chciał jest jedną z najlepszych i wiedzieliśmy wszyscy, że na pewno rodzice mu ją kupią. Kiedy do mnie zadzwonił, żeby umówić się na rower to wiedziałem, że będzie chciał się czymś pochwalić. Nie myliłem się, ponieważ od razu zauważyłem, że ma coś na głowie. Czapka Mitchell and Ness, którą w końcu kupili mu rodzice była na prawdę świetna. Pierwszy raz miałem okazję ją zobaczyć poza stroną internetową. Zacząłem o nią wypytywać i Mikołaj nawet pozwolił mi ją przymierzyć. Wyglądałem w niej na prawdę super i chciałbym mieć taką czapkę. Wiedziałem, że rodzice nie mają pieniędzy i musiałem szybko coś wykombinować. Mikołaj często mi pokazywał różne rzeczy. Czapka Mitchell and Ness to była jedyna rzecz, którą i ja chciałem mieć. Były wakacje i postanowiłem znaleźć sobie jakąś pracę sezonową. Dzięki temu zarobię na czapkę i będę mógł tak samo jak on się nią pochwalić. Kiedy rodzicom powiedziałem o swoich planach to byli ze mnie dumni, że chcę zarobić sam na swoje potrzeby. Czapka Mitchell and Ness stała się moim celem, który zamierzałem osiągnąć. Udało mi się znaleźć pracę przy zbiorze owoców.

Po wakacjach kupiłem sobie taką samą czapkę jak ma Mikołaj. Wybrałem tylko inny kolor, żeby się wyróżniać. Teraz i mi koledzy zazdroszczą tej czapki i nawet niektórych nakłoniłem, żeby sobie taką kupili. Wszyscy będziemy teraz bardzo modni.