Koleżanka pozbywa się zbędnego owłosienia

 

Mam koleżankę, która jest bardzo ładną dziewczyną. Jednak ma spory problem z nadmiernym owłosieniem. W sumie to dla mnie jej przypadłość jest trochę dziwna, bo najczęściej więcej owłosione mają jednak osoby, które mają ciemną karnację.

Profesjonalnie wykonana depilacja laserem w dobrej cenie

depilacja laserowa szczecinA koleżanka ma jasną. I może dlatego też to wszystko jest bardziej widoczne. Ona ma niestety dosyć duży problem z tak zwanym wąsikiem. A oprócz tego nadmiernym owłosieniem nóg i rąk. Przez to pomimo tego, że jest to szczupła i naprawdę ładne dziewczyna ma spore kompleksy i jest nieśmiała. Niechętnie też chce gdzieś wychodzić i poznawać nowych ludzi. Pewnego dnia powiedziała mi jednak, że zdecydowała się iść na depilację laserową. W sumie to wiedziała od dawna, że jest coś takiego, ale nawet tam wstydziła się iść ze swoim problemem. Dopiero teraz się odważyła i umówiła na pierwszą wizytę. Powiedziała mi, że osoby tam pracujące są naprawdę bardzo sympatryczne i profesjonale. Wcale nie zdziwił ich widok koleżanki. W sumie po pierwszych zabiegach widziałam się z nią. I od razu zauważyłam, że wygląda znacznie lepiej. A tak naprawdę trzeba było się przyjrzeć żeby zobaczyć jakieś włoski. Koleżanka powiedziała mi, że jest bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów. Czeka ją jeszcze jedna wizyta żeby pozbyć się włosków już do końca. Spytałam się jej, ile taki zabieg kosztuje. I zdziwiłam się, bo okazało się, że depilacja laserowa szczecin nie jest to wcale droga, tak jak myślałam na początku.

Teraz koleżanka skończyła już tę depilację i jest można powiedzieć, zupełnie inną osobą. Od razu stała się bardziej pewna siebie. I chętnie nawiązuje nowe znajomości. A nawet chodzi na randki, o czym wcześniej nie było mowy. Może i ja pójdę na taką depilację pach. Bo to jest przecież bardzo wygodne.