Krówki z nadrukiem

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Przyznać trzeba, że to stare przysłowie ma w sobie naprawdę wiele racji. Okazuje się, że to właśnie dzięki reklamie jesteśmy w stanie rozpromować naszą markę, a także zakorzenić jej świadomość w społeczeństwie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, w jaki sposób zamierzamy tego dokonać.

Ile kosztują krówki z nadrukiem?

cena krówek z nadrukiemWiele osób uważa, że nadal dobrym pomysłem jest zainwestowanie w ulotki reklamowe, czy plakaty. Przyznać jednak trzeba, że te często bez zainteresowania trafiają do najbliższego kosza na śmieci lub też są pomijane. Z tego też powodu warto jest pomyśleć o innym sposobie na rozpromowanie naszej marki. Jednym z nich są coraz popularniejsze krówki reklamowe. Takie krówki na pewno nie raz widzieliśmy, ponieważ często rozdawane są przy okazji różnych stoisk reklamowych. Zazwyczaj zawinięte są w papierek, na którym znajdują się nadrukowane informacje dotyczące promowanego przedsiębiorstwa. Zazwyczaj jest to logo firmy, jej nazwa, adres, numer telefonu, adres strony internetowej, czy krótka informacja dotycząca tego, czym zajmuje się firma. Takie krówki na znacznie dłuższy czas przykuwają uwagę potencjalnego klienta, niż ma to miejsce w przypadku ulotki, czy plakatu. Cena krówek z nadrukiem nie jest tak wysoka, jak mogłoby się wydawać. Chcąc zamówić większą ilość możemy wynegocjować rabat, który pozwoli nam dodatkowo zaoszczędzić nieco podczas składania zamówienia.

Myślę, że takie krówki reklamowe mogą być doskonałym rozwiązaniem zarówno dla większych, jak i dla mniejszych przedsiębiorstw. Mogą być one rozdawane przechodniom, którzy mijają naszą siedzibę firmy lub też mogą być wręczane klientom w podziękowaniu za skorzystanie z naszych usług. Z pewnością jest to miły akcent dla każdego, kto je otrzyma.