Kupiłam wymarzoną grę planszową dla chrześniaczki

 

Moja chrześniaczka niedługo ma urodziny. Alicja uwielbia różnego typu gry planszowe a także maskotki. Moja siostra doradziła mi zakup gry o której Alicja ostatnio często wspomina. Postanowiłam podjechać do sklepu w galerii handlowej i podpytać się o poleconą mi grę. 

Zamawiam grę planszową

gra planszowa sklepOkazało się, że gry nie ma w sklepie na stanie ale pani poleciła mi zamówienie jej poprzez sklep internetowy. W sklepie stacjonarnym nie ma wszystkich zabawek natomiast na stronie internetowej można zamówić praktycznie wszystkie zabawki z dostawa bezpośrednio do domu lub do sklepu. Gra planszowa sklep znajdowała się w sklepie internetowym i postanowiłam od razu ją zamówić. Udało mi się bo akurat ta gra była objęta promocyjną ceną. Dzięki temu sporo zaoszczędziłam. Zauważyłam, ze wszystkie zabawki były tańsze niż w sklepie stacjonarnym dlatego jestem wdzięczna pani, że zaproponowała mi skorzystanie z ich sklepu internetowego. Ja nie mam jeszcze swoich dzieci ale na pewno przyda mi się ta wiedza do kupowania prezentów moim chrześniakom. Gra została zamówiona i wybrałam dostarczenie do domu. Od razu zapakuje ją w papier ozdobny i przekaże bezpośrednio mojej chrześniaczce w trakcie urodzin. Jestem zadowolona, że gra planszowa została tak szybko do mnie dostarczona. Za kuriera nie musiałam ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Kurier przed doręczeniem gry skontaktował się ze mną i potwierdził czy na pewno jestem w domu. Obsługa bardzo mi się spodobała. Musze przyznać, że była profesjonalna.

Gra była pięknie zapakowana. Została dostarczona do mnie w całości i nie zostały zgubione żadne elementy. Jestem zadowolona z moich zakupów i na pewno jeszcze nie raz będę korzystała z takiej możliwości. Zakupy przez internet są w dzisiejszych czasach bardzo wygodne.