Kurs języka angielskiego

Po tym jak przeszłam na emeryturę stwierdziłam, że czas jest trochę zmienić swoje życie i zacząć robić coś dla siebie. Paradoksalnie na emeryturze jestem o wiele szczęśliwsza niż kiedy byłam młoda i robię wiele ciekawych rzeczy, na które nigdy wcześniej nie miałam czasu. Na przykład zdecydowałam nauczyć się w końcu języka angielskiego.

Udało mi się znaleźć skuteczny kurs języka angielskiego

skuteczny kurs angielskiego w bydgoszczyKiedy podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki angielskiego zaczęłam szukać jakiejś dobrej szkoły językowej. Interesował mnie skuteczny kurs angielskiego w Bydgoszczy. Chciałam nauczyć się podstaw tego języka szybko, więc stwierdziłam, że najlepsze będą dla mnie indywidualne zajęcia. Również przedstawicielka szkoły językowej, którą wybrałam po rozmowie ze mną i wysłuchaniu moich oczekiwań ale też i obaw zaproponowała mi zapisane się na indywidualne lekcje z jedną ze starszych lektorek. Muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę – moja nauczycielka jest po prostu cudowną kobietą. Gdyby miała mnie uczyć dużo młodsza osoba ode mnie nie wiem czy nie czułabym się trochę nie zręcznie. Do tego, teraz kiedy już coraz lepiej idzie mi wypowiadanie się w języku angielskim to o wiele łatwiej uczyć mi się angielskiego poprzez rozmowy z moją lektorką, która ma podobne zainteresowania do mnie. Przykładowo, tak jak ja uwielbia robótki ręczne. Ostatnio miałam do napisania w domu krótką pracę na temat tego właśnie hobby i pisanie tego sprawiło mi wiele radości. W ogóle nie czułam jakby był to jakiś mój obowiązek.

Wydaje mi się, że mój angielski jest coraz lepszy z tygodnia na tydzień. Pewnie nigdy nie będę biegła w tym języku, bo zaczęłam się go uczyć za późno ale samo to, że kiedy oglądam jakiś serial albo film i wiem o co chodzi bez czytania napisów strasznie mnie cieszy. Cieszę się, że znalazłam ten naprawdę świetny kurs angielskiego.