Makijaż permanentny jest super!

 

Moja decyzja o tym czy zrobić sobie makijaż permanentny brwi zajęła mi naprawdę dużo czasu. Właściwie dlatego, że zmieniałam ją kilka razy w ciągu kilku miesięcy. Parę razy byłam już umówiona do gabinetu kosmetycznego, ale w ostatniej chwili odwoływałam wizytę. Brało się to z tego, że gdzieś w podświadomości miałam makijaż permanentny jako coś, co nie wygląda dobrze.

Makijaż permanentny poprawił wygląd moich brwi

makijaż permanentny ŁódźMoje dziwne podejście do makijażu permanentnego wiązało się z tym jak kiedyś robiono taki makijaż. Teraz jednak technologia się zmieniła i bardzo podoba mi się to jaki efekt można uzyskać dzięki makijażowi permanentnego, głównie właśnie brwi. Przeglądałam wiele zdjęć z efektami takiego zabiegu i poczytałam różne posty na forach i w końcu poszłam do gabinetu kosmetycznego. Jeżeli chodzi o makijaż permanentny Łódź ma naprawdę sporo gabinetów urody, w których wykonuje się makijaż permanentny. Wybrałam oczywiście najlepszy salon, bo chciałam być pewna, że moje brwi będą wyglądać po prostu idealnie. Zdecydowałam się na brwi wykonane metodą cienia, bo ten efekt podoba mi się najbardziej. Mimo tego, że jest to makijaż permanentny to jednak brwi nie wyglądają nienaturalnie. Dzięki makijażowi permanentnemu moje brwi są bardziej podkreślone i mają po prostu ładny kształt, który kiedyś ciężko było mi utrzymać, bo nie umiałam dobrze regulować brwi. Moje brwi były też dość liche, a teraz są pięknie zagęszczone.

Moje brwi wyglądają teraz po prostu olśniewająco, i jest tak zawsze. Nie muszę już w ogóle przejmować się brwiami w trakcie codziennego makijażu. Ponieważ mój makijaż dzienny jest delikatny, a więc dzięki makijażowi permanentnemu nie muszę ich podkreślać. Kiedy robię mocniejszy, bardziej wieczorowy makijaż to wtedy brwi lekko maluję kredką i zajmuje mi to dosłownie kilka sekund.