Moja kawiarnia z pięknymi hokerami

Pamiętam, jak oglądając stare, amerykańskie filmy z rodzicami, bardzo spodobały mi się często w nich występujące kawiarenki. Co mnie w nich urzekło, to na swój sposób unikatowy klimat, ich małe rozmiary, oraz wielkie okna. Postanowiłam, że w przyszłości otworzę swoją własną kawiarnię.

Piękne, wysokie stołki w mojej kawiarni

hokeryPewnego razu spacerując po mieście zauważyłam, że jeden z lokali przy głównej ulicy mojego małego miasteczka, jest do wynajęcia. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to jego małe rozmiary oraz wielkie, przeszklone witryny. Wiedziałam, że idealnie by się nadawał do mojej kawiarni. Spisałam zatem numer telefonu, skontaktowałam się z właścicielem i już po krótkim czasie załatwiania wszystkich niezbędnych papierów, mogłam otworzyć swoją kawiarnie marzeń. Zadbałam o to, by wzdłuż ogromnych okien znajdowały się typowe, charakterystyczne dla amerykańskiego wystroju, skórzane loże. Na ścianach postanowiłam zawiesić zdjęcia przedstawiające kadry z różnorakich, starych filmów, na których to właśnie znajdowały się podobne kawiarnie. Oczywiście nie mogło się obyć, bez długiego baru oraz wysokich stołków barowych przy nich stojących. Przyznam szczerze, że zupełnie o nich zapomniałam i mając już dopięte wszystko na ostatni guzik miałam spory problem ze skomplementowaniem takich stołków, aby pasowały do całości. Na szczęście w pobliskim, dużym mieście znajdowała się ogromna hala z różnymi meblami. Hokery, jakie tam znalazłam nie tylko idealnie wpasowały się do wystroju mojej kawiarni, ale tak bardzo spodobało mi się w nich połączenie skóry z drewnem, iż zapragnęłam ich do swojego mieszkania. Zakupiłam zatem dwa komplety. Jeden do kawiarni, zaś drugi dla siebie.

Tak, jak na początku byłam zakochana w lożach oraz wielkich szybach kawiarni, tak teraz do tej miłości dołączyły właśnie hokery. Są to niezwykle wygodne stołki pasujące zarówno do kawiarni, barów, jadalni, jak i do barku w naszym własnym domu. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że posiadają one tyle przeróżnych fasonów, iż na pewno będą pasować nawet do tych najbardziej wymyślnych wystrojów wnętrz.