Najlepsza pościel minky dla niemowląt

Zbliża się termin porodu mojej młodszej siostry. Spodziewa się pierwszego dziecka więc jest to dla niej czas pełen nie tylko radości ale i obaw. Postanowiłam, że aby poprawić jej nastrój zrobię jej niespodziankę i wybierzemy się wspólnie na zakupy, aby skompletować wyprawkę dla dziecka.

Kompletowanie wyprawki dla niemowlęcia 

pościel minky dla niemowlakaCzas spędzony na zakupach był czasem bardzo aktywnym z siostrą ustaliłyśmy plan działania i stwierdziłyśmy, że najlepiej też będzie zrobić listę brakujących rzeczy dla maleństwa. Sklepy z akcesoriami dla dzieci, mają bardzo duży asortyment i aby się nie pogubić i nie tracić czasu, kierowałyśmy się tylko do określonych działów. Siostra bardzo przejmowała się tym, że nie ma jeszcze łóżeczka, oraz akcesoriów z łóżeczkiem związanych. Rozglądałyśmy się więc za kołderką, poduszką, poszewkami i pościelami. W jednym ze sklepów dla dzieci spodobała mi się piękna pościel minky dla niemowlaka, która wykonana jest z wysoko jakościowej bawełny. Produkt ten dodatkowy uszyty został w Polsce. Minky to pluszowa tkanina bardzo przyjemna w dotyku, która otuli niemowlę już w pierwszych dniach jego życia. Tkanina ta posiada wyjątkowo cienkie włókna, które charakteryzują się bardzo dużą puszystością oraz miękkością. Posiadają również przetłoczenia w formie kropeczek, serduszek czy innych modnych aktualnie wzorów. Tkanina ta jest wyjątkowo ciepła i co najważniejsze jest odporna na wszelkiego rodzaju zagięcia i zagniecenia, przez co wydaje się być niewymagająca podczas użytkowania.  Z siostrą byłyśmy pod wielkim wrażeniem nasyconych kolorów i kształtów przetłoczeń jakie posiadała pościel. Zdecydowałyśmy się na zakup tego produktu, mając na uwadze to, że sprawdzi się on również jako kocyk do spacerówki czy w późniejszych latach jako okrycie na sanki w czasie zimowych spacerów.

Każdej mamie polecam taką pościel mając na uwadze jej szerokie zastosowanie w późniejszych latach życia dziecka. Dzięki temu że pościel jest bardzo miękka, delikatna skórka niemowlęca otulona będzie jednym z najbardziej miękkich tkanin jakie miałam okazję przetestować wraz z siostrą.