Nie zapomnij o nich przed ślubem

 

O sali pamiętacie, o didżeju również, podobnie jak o sukni ślubnej i garniturze. O menu i dekoracjach nie trzeba przypominać, tak jak o zaproszeniach dla gości. Czyli wszystko dopięte na ostatni guzik. Zaraz, zaraz. Chyba jeszcze czegoś nie wymieniliśmy. Obrączki, właśnie, bez nich chyba nie wyobrażacie sobie powiedzenia sakramentalnego „tak”.

O obrączkach trzeba pomyśleć odpowiednio wcześnie

obrączki na zamówienie WrocławTe dwa niewielkie krążki stanowią jeden z najważniejszych ślubnych symboli. Dlatego podczas planowania ślubu i wesela muszą się znaleźć wysoko na liście rzeczy do wykonania. Co więcej, o obrączkach należy pomyśleć odpowiednio wcześnie, by zdążyć na czas. Dlaczego? Dlatego że najpierw musicie wybrać odpowiedni model u jubilera, potem sprawdzić rozmiary, jakie będą wam potrzebne. Dopiero wówczas obrączki są wykonywane w odpowiednim rozmiarze. Jeśli po odbiorze trzeba będzie coś poprawić, na przykład któraś będzie zbyt mała albo za duża, to powinien być jeszcze czas na dokonanie korekty. Jeszcze dłużej zdarza się czekać na obrączki wykonywane na specjalne zamówienie, w niespotykanym kształcie albo z nietypowymi dodatkami. Wiele firm jubilerskich oferuje takie produkty. Jeśli chodzi o obrączki na zamówienie Wrocław, Kraków czy Poznań, a także inne miejscowości mają możliwość ich wykonania. Gust państwa młodych decyduje w tym przypadku o tym, jak będą wyglądały produkty, które za kilka tygodni czy miesięcy założą sobie na palce.

Wybór obrączek na ślub jest bardzo szeroki. Złote, srebrne, z dodatkowymi kamieniami szlachetnymi, z wieloma wzorami, także z możliwością wygrawerowania, na przykład imion czy daty. To kupujący decydują o tym, jakie obrączki będą już wkrótce nosić jako znak swojego uczucia. Właśnie dlatego warto wcześnie i głęboko się zastanowić.