Nietypowy prezent dla dziewczyny

Święta są okazją przede wszystkim do spędzenia czasu w gronie rodziny oraz ludzi bardzo bliskich, których bardzo się ceni. Taką osobą jest bez wątpienia moja dziewczyna. Święta to także czas, kiedy obdarowuje się prezentami najbliższych. Muszę przyznać, że odkąd pamiętam bardzo lubię te czas, gdyż zawsze mogę wykazać się pomysłowością. A pomysłów na prezent dla bliskich nigdy mi nie brakuje. Być może dlatego, że bardzo dobrze ich znam. 

Świąteczny prezent to okazja do wyrażenia uczuć

oryginalny świąteczny prezent dla dziewczynyNiewiele czasu zajęło mi, aby wymyślić oryginalny świąteczny prezent dla dziewczyny pod choinkę. Jesteśmy ze sobą parę ładnych lat i zdaje mi się, że znam ją jak własną kieszeń. No, może nawet bardziej, gdyż własna kieszeń często zaskakuje mnie jakimiś drobnymi monetami, które się w niej pałętają i brzęczą. Doskonale znam zainteresowania swojej dziewczyny, nawet te, które skrywa przed całym światem. Wiem bowiem, że pisze ona do szuflady i ciągle dopracowuje swoje prace, tak by były jak najlepsze. Wiem też, że jest umiłowana w stylu dwudziestolecia międzywojennego i uwielbia styl vintage. Dlatego też mój wybór był prosty. Zakupiłem jej maszynę do pisania. Reakcję mojej dziewczyny zapamiętam chyba do końca życia. Jej łzy szczęścia były dla mnie czymś niesamowitym. Zrozumiałem wtedy, że i ona wie, że znam ją bardzo dobrze, i że jest to solidny fundament naszego uczucia. Coś co pozwoli nam być razem do końca życia i jeden dzień dłużej. 

Sprawiając ludziom prezenty świąteczne kieruję się przede wszystkim sercem i tym co ich interesuje. Za wszelką cenę chcę, by moje podarki ich satysfakcjonowały, cieszyły i dawały wyraz temu, jak bardzo dobrze ich znam. Chcę też by wybrzmiało to, jak bardzo się staram i jak długo myślę nad danym prezentem. A trwa to zazwyczaj sporo.