Nowe drzwi przesuwne z Warszawy

Moi teściowe jakiś czas temu zrobili u siebie dosyć duży remont. Dostali po prostu dodatkową gotówkę, którą przeznaczyli właśnie na ten cel. Według mnie to był dobry pomysł bo mieszkanie to od dawna nie było remontowane i teraz wygląda znacznie lepiej.

Ładne drzwi przesuwne z Warszawy

drzwi przesuwne z WarszawyRodzice do salony założyli sobie drzwi przesuwne z Warszawy, które wyglądają bardzo dobrze. Mój teść doszedł do wniosku, że my też powinniśmy takie drzwi mieć. Do tej pory do sypialni mieliśmy tylko drzwi harmonijkowe, które nie są przecież zbyt praktyczne a także nie są ciche. Szczególnie gdy ktoś wstaje w nocy to wszystko słychać. Teść dał nam pieniądze na to żebyśmy założyli sobie drzwi przesuwne z Warszawy także. Mi pomysł ten bardzo się spodobał bo też miałam już dosyć tych drzwi harmonijkowych. A te przesuwne wyglądają ładnie i porządnie. Mąż zamówił te drzwi przez internet. Musieliśmy trochę na nie poczekać. Jednak gdy przyszły okazało się, że są bardzo ładne i idealnie pasują do naszego pokoju. Mąż sam je zamontował bo było to dosyć proste. Teraz już nic nie słychać gdy się je otwiera. I gdy ktoś przychodzi do naszego mieszkania to podziwia te drzwi. W sumie te drzwi przesuwne to jest pewnego rodzaju nowość. Mam wrażenie, że na rynku są od paru lat. Teść chce sobie w przyszłości zamówić jeszcze takie drzwi do kuchni bo tam też by się świetni sprawdziły. Ja też bym chciała jeszcze takie drzwi do pokoju, w którym teraz nie mamy drzwi.

A nie montowaliśmy tam drzwi ze względu na to żeby nie zabierały nam miejsca. Ale przecież te drzwi przesuwne tego nie robią i myślę też, że by tam dobrze wyglądały. Jednak musimy na nie uzbierać trochę pieniędzy bo jednak są one trochę droższe od takich zwykłych wewnętrznych drzwi pokojowych ale za to są dużo lepsze.