Opakowania cukiernicze prosto do producenta

Mamy wielki dom, a w nim salon z wydzieloną strefą do przyjmowania gości, stoi w niej stół na ponad pięćdziesiąt osób, tyle ile liczy tylko nasza najbliższa rodzina. Będąc szczęśliwą posiadaczką wielkiej, wielopokoleniowej rodziny nie wyobrażam sobie samodzielnego gotowania i pieczenia na święta i wszelkie inne uroczystości.

Wytrzymałe opakowania cukiernicze z printem

opakowania cukiernicze producentDlatego zazwyczaj ciasta i słodkie wypieki kupujemy w pobliskiej cukiernio-piekarni. Ciasta są zawsze przepyszne, świeże i ładnie zapakowane. W opakowaniach jednak nie chodzi tylko o to, by ładnie wyglądały, powinny być przede wszystkim wytrzymałe i wykonane z mocnego kartonu, bądź z plastiku. Nasza zaprzyjaźniona sąsiadka, której wypieki trafiają do wspomnianej piekarnio-cukierni zapytała mnie czy znam firmę, która produkuje dobrej jakości opakowania cukiernicze wiedząc, że zaopatruje się w cukierni, z którą ona współpracuje. Mówiła, że nie chciała pytać właściciela piekarnio-cukierni. Zaintrygowało mnie to pytanie, dowiedziałam się, że sąsiadka pragnie otworzyć własną, autorską cukiernie. Chciałam jej pomóc w otworzeniu własnego biznesu dlatego skontaktowałam się z osobą, która produkowała opakowania cukiernicze Producent ten zapewnił, że są one wykonane z wytrzymałych materiałów, a także dystrybuuje je w różnych wielkościach. Można od niego zamawiać opakowania cukiernicze na ciastka, bezy, jak i wypieki typu pączki oraz ciasta większego gabarytu, jak kilowe serniki, makowce, jabłeczniki czy nawet torty. Postanowiłam zamówić na próbę większe i mniejsze opakowania cukiernicze Producent zapewnił mnie, że będziemy zadowolone, a nasze wypieki bezpieczne. Poza tym, że wypieki były bezpieczne, gotowe do zakupu na wynos lub do transportu to prezentowały się doskonale.

Istniała możliwość zamówienia opakowań z logo cukierni bądź z printem pasującym do konwencji firmy. Sąsiadka była niemiernie zadowolona z opakowań od tego producenta i stała się niemałą konkurencją dla istniejącej od lata piekarnio-cukierni, w której dotychczas kupowałam ciasta i inne słodkie wypieki.