zieleniec narty

Ośrodek narciarski w Zieleńcu wyróżniony w prestiżowym konkursie

Każdego roku przeprowadzana jest kolejna edycja jednego z najbardziej prestiżowych i opiniotwórczych plebiscytów mających na celu wyróżnienie najbardziej przyjaznych ośrodków wypoczynkowych. W zimowej edycji plebiscytu brane są wyłącznie pod uwagę ośrodku najczęściej odwiedzane zimą.

Narty w Zieleńcu – najlepszy wybór

zieleniec nartyW tym roku pierwsze miejsce zająć ośrodek gdzie chętnie przyjeżdżają turyści na Zieleniec narty. Ośrodek został nie tylko wyróżniony na standard ośrodków wypoczynkowych oraz dostosowanie miejscowości do potrzeb gości ale także za wysokiej jakości szkółki narciarskie w których można podjąć naukę jazdy na nartach. Wygrana w tym plebiscycie to ogromne wyróżnienie oraz niespotykana reklama – odkąd plebiscyt jest prowadzony, ośrodki wyróżnione radzą sobie naprawdę dobrze i każdego roku już na kilka miesięcy przed sezonem mają porezerwowane wszystkie miejsca. Właściciele są zachwyceni wygraną i bardzo dziękują wszystkim odwiedzających ich ośrodek za pomoc w wygranej. Głównym kryterium jest w plebiscycie opinia odwiedzających, którzy oceniają ośrodek pod wieloma względami takimi jak na przykład: wygląd ośrodka i pokoi, obsługę, przystosowanie całej miejscowości do potrzeb turystów. Jak podano w uzasadnieniu, przebywający w ośrodku bardzo chwalili panujące w nim warunki oraz bardzo miłą obsługę, Podkreślono także, że właściciele ośrodka zadbali o to aby każdy przyjezdny mógł trafić do ośrodka – zamontowano sporo tablic informujących.

Zwycięski ośrodek nie będzie mógł a nawet musiał brać już udziału w plebiscycie. Tak właśnie są skonstruowane jego zasady.