Pasje i hobby czyli kubek ze zdjęciem

Każdy z nas ma jakieś pasje i hobby. Czasem możemy sobie nawet do końca nie zdawać sprawy z tego, że coś aż tak szczególnie nas interesuje. Życie bez pasji byłoby doprawdy nudne. Jedni uwielbiają czytać książki, inni natomiast oglądać filmy.

Kubek ze zdjęciem to praktyczny prezent

kubek ze zdjęciemIle osób na świecie, tyle form ulubionego spędzania czasu. Pasja to zazwyczaj coś czym pragniemy się podzielić z innymi i ich tym zarazić. Niestety nie jest to najlepszy sposób na poszukiwanie znajomych. Ludzie raczej nie lubią gdy ktoś przesadnie próbuje ich do czegoś przekonać. Powinniśmy więc szanować zainteresowania innych i sami tego szacunku oczekiwać. Dla mnie pasją od zawsze było zbieranie różnego rodzaju bibelotów. Czasem wpadł mi w ręce jakiś praktyczny prezent-kubek ze zdjęciem lub fotomagnesy. Muszę przyznać, że miałam niezłego kręćka na tym punkcie. Jednak z pewnych rzeczy się wyrasta i mi również się udało porzucić takie zainteresowania. Następnie przerzuciłam się na archeologię. Kopałam w piasku za różnego rodzaju pięknymi muszelkami i kamieniami. Miałam nawet pokaźną kolekcję, która miała blisko dziesięć kilo. Jednak nie było to najlepsze zainteresowanie dla dziewczynki. Później udałam się w świat książek. Po latach powróciłam do moich archeologicznych zapędów. Dziś kształcę się na osobę zajmującą się szeroko pojmowaną sztuką.

Kocham to jak i znaleziska archeologiczne. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy, jakie piękne rzeczy wykonywali nasi przodkowie. Pasja i hobby to coś indywidualnego. Nigdy z tego nie rezygnujmy i pielęgnujmy swoje zainteresowania.