Pióro wysokiej jakości na prezent

Moja szefowa z pracy jakiś czas temu przeszła na emeryturę. Jest to osoba, która jest bardzo lubiana przez wszystkich. Bo oprócz tego, że jest wymagająca od siebie i od innych jest także tak po prostu dobrą i życzliwą osobą.

Zakup wyjątkowego upominku dla szefowej

upominki premiumDlatego chyba wszystkim w pracy było żal gdy dowiedzieliśmy się, że już niebawem odchodzi. Szefowa zaprosiła nas wszystkim po pracy na uroczystą kolację do restauracji. Stwierdziliśmy, że musimy kupić jej coś wyjątkowego na pamiątkę. I tak było sporo różnych pomysłów. Ja wiedziałam, że ona zawsze dużą rolę przywiązywała do tego czym piszę. Zawsze musiało być to dobre pióro. I stwierdziłam, że to byłby dobry pomysł. W internecie znalazłam właśnie upominki premium i wśród nich był spory wybór piór. Moim zdaniem takie z pozłacaną skuwką było by najbardziej na miejscu. Jest też możliwość wykonania na nim małego graweru. Starczyło nam pieniędzy ze składki żeby zamówić takie wyjątkowy prezent a do tego jeszcze bukiet wspaniałych kwiatów. Dobrze, że jest internet i tego typu sklepy internetowe gdzie są tak wspaniałe prezenty. Gdyby nie to to na pewno byśmy stracili sporo czasu żeby coś aż tak wyjątkowego znaleźć. Realizacja zamówienia nie trwała długo i już po paru dniach została przesłana przesyłka. Pióro prezentowało się jeszcze lepiej na żywo niż na zdjęciach. Według mnie jest to idealny prezent dla szefowej. Pióro jest zapakowane w piękne etui z drewna także wystarczyło, że włożyliśmy je do dekoracyjnej torebki.

Podczas uroczystości wręczyliśmy prezent. Gdy szefowa zobaczyła co dostała była wzruszona. Widać było, że nie spodziewała się nawet, że dostanie coś tak wspaniałego. Od razu sprawdziła też jak pióro piszę. I powiedziała, że jest fantastyczne. Także wszyscy byli zadowoleni.