Podobają mi się moje wizytówki

 

Jestem przedstawicielem handlowym w bardzo znanej firmie. Moim klientom oferuję wysokiej jakości samochody. Moja firma jest znana i ma dobra renomę. Kiedy zatrudniałem się jako przedstawiciel handlowy nie miałem dużego doświadczenia. Można powiedzieć, że to byłą moja pierwsza tak poważna praca. 

Specjalista projektuje mi wizytówki

projektowanie wizytówekMoją pracę rozpoczęłam się od miesięcznego szkolenia, które odbywało się na miejscu w firmie. W trakcie pierwszego miesiąca nie musiałem jeździć do klientów. Uczyłem się technik sprzedażowych i rozwiązywania problemów z klientami. Musiałem być dobrze przygotowany do wyjazdu w teren. Na zakończenie szkolenia miałem test, który zdałem bez problemu. Kiedy miałem już rozpocząć pracę w terenie szef poprosił mnie żebym zaprojektował sobie wizytówki, które będę przekazywał klientom. Ja nie miałem pojęcia jak powinna wyglądać profesjonalna wizytówka dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy fachowca. Specjalista powiedział mi co jest najbardziej istotne i pokazał mi kilka swoich pomysłów. Nie wszystkie pomysły mi się podobały ale praktycznie z każdego coś wybrałem i powstała piękna wizytówka. Projektowanie wizytówek wymaga znajomości programu, w którym się to wykonuje. Projektowanie wizytówek fachowcy zajęło mało czasu. Widać było, że ma w tej branży spore doświadczenie. Moje wizytówki mają być gotowe w ciągu godziny. W tym czasie pozałatwiałem wszystkie formalności. Jutro wyruszam w trasę po sklepach i już wiem, który rejon należy do mnie.

Wizytówki, które zaprojektował mi fachowca wyglądały bardzo profesjonalnie. Były eleganckie i zawierały najważniejsze informacje. Jutro w trakcie mojej pracy będę mógł je zostawiać u klientów żebyśmy mieli ze sobą kontakt. Jeszcze nigdy nie miałem swoich własnych wizytówek.