Polecany szampon konopny

Włosy są naturalnym tworem naskórka, tak samo jak paznokcie. Ich wygląd w dużej mierze zależy od naszej diety i genów, ale również pod stosowanej codziennej pielęgnacji i przeprowadzanych zabiegów stylizacyjnych oraz fryzjerskich.

Jak dobierać szampony do włosów?

szampon z olejem z konopiiNa rynku znajdziemy dziesiątki przeróżnych firm, które produkują produkty do włosów. Są to kosmetyki pielęgnacyjne do codziennego stosowania, do stylizacji oraz do farbowania. Jednym z podstawowych produktów Jesz szampon do włosów, z którego każdy korzysta. Służy on przede wszystkim do oczyszczania włosów i skóry głowy, ale są też takie, które zawierają składniki wpływające na stan kosmków. Jednym z nich jest na pewno szampon z olejem z konopii, który nie tylko myje, ale także pielęgnuje i regeneruje. Jest to stosunkowo nowy szampon na rynku, ponieważ można go kupić od kilku lat w sklepach z produktami konopnymi. Ma on gęstą i wydajną konsystencję, dzięki czemu wystarczy jego niewielka ilość, aby dokładnie umyć włosy. Ma delikatny, przyjemny zapach, który jest wynikiem naturalnych olejków eterycznych zawartych w szamponie. Ponadto, jako jeden z nielicznych szamponów na rynku, posiada niemalże w dziewięćdziesięciu pięciu procentach naturalny skład. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie będzie uczulać ani podrażniać. Jeżeli chodzi o stosowanie, to wygląda ono identycznie jak w przypadku pozostałych szamponów. Szampon z olejkiem konopnym, bez wątpienia można zaliczyć do jednych z lepszych ponieważ wykazuje szereg właściwości leczniczych. 

Chcąc znaleźć idealny szampon do włosów, trzeba najpierw określić rodzaj włosów. Przeważnie większość producentów dzieli szampony na tej podstawie na poszczególne kategorie, ale w przypadku konopnych, mają one zastosowanie przy wszystkich rodzajach włosów.