Półkolonie sportowe dla dzieci

Gdy zbliżały się wakacje, nie wiedziałam, czy pozwolić synom gdzieś pojechać, czy zostawić ich w domu. Wiedziałam, że bardzo zależało im na jakimś dwutygodniowym obozie organizowanym przez szkołę, jednak byli dopiero w drugiej klasie, nie mogłam się na to zgodzić. Nigdy nie byli tak długo poza domem.

Na najlepszych półkoloniach

sportowe półkolonie w TrójmieścieUważałam, że nie można puszczać synów tak od razu na głęboką wodę. Na początku lepiej żeby nie wyjeżdżali na tak długo, a może na dzień, dwa. Jednak nie chciałam, żeby byli cały czas w domu. Udało mi się znaleźć alternatywę i były to sportowe półkolonie w Trójmieście które według mnie były idealnym wyjściem z tej sytuacji. Półkolonie bowiem odbywają się codziennie w określonych godzinach, jednak dzieci spędzają noce w domu. To bardzo dużo dawało, ponieważ nie było tego oddalenia od domu, a sama wiem z doświadczenia, że puszczenie dzieci od razu na dłuższy czas kończy się płaczem i koniecznością pojechania po nie. Sportowe kolonie pomogą rozładować energię dzieci i sprawić, że będą dobrze się bawić. Poznają nowych kolegów i będą mogli zdawać mamie relację po zajęciach. Znalazłam półkolonie, które wydały mi się najlepsze. Organizowali dobrą zabawę dla dzieci i dwa posiłki- obiad i drugie śniadanie. Bardzo ważne, że wyżywienie zostało zapewnione, bo inaczej byłby problem. Dziecko samo sobie nie wyjdzie w przerwie do miasta kupić czegoś ciepłego do jedzenia. Dlatego dobrze, że to organizowali.

Synowie byli bardzo zadowoleni z wyjazdu na półkolonie. Wracali codziennie wymęczeni i nie mieli czasu na głupoty. Nie siedzieli tyle czasu przed komputerem, nie mieli siły. Od razu kładli się spać. Przynajmniej się czegoś zawsze nauczą, bo na półkoloniach były różne gry zespołowe i zdrowa rywalizacja którą im wpojono.