Potrzebuję do przesyłek opakowań kartonowych

Prowadzę sprzedaż internetową. Interesem zajmuję się od niedawna, ponieważ mam dojścia do tanich ubrań, które sprzedaję na portalach aukcyjnych. Zainteresowanie jest spore, ponieważ oferuję nową odzież w bardzo niskich cenach i sama noszę też te ubrania.

Zamówiłam dużo różnych opakowań kartonowych do przesyłek

opakowania kartonowe na przesyłkiDziałalność mam zarejestrowaną pod adresem domowym. Towar nie zajmuje dużo miejsca i nie muszę dzięki temu wynajmować żadnych magazynów. Wszystko pakuję w specjalne opakowania kartonowe na przesyłki, którym wysyłam towar za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ostatnio wszystko mi się skończyło i musiałam zakupić nowe opakowania kartonowe na przesyłki, aby mieć w czym wysyłać ubrania. Oczywiście również robię zakupy drogą internetową i w ten sam sposób zamawiam wszelkie opakowania. Tym razem zrobiłam tak samo. Mam stałego dostawcę, który ma najtańsze produkty i tylko u niego składam zamówienia. Ma różnej wielkości opakowania kartonowe na przesyłki i zawsze są takie, których potrzebuję. Wiadomo, koszulkę wyślę w małym kartonie ale taki dres czy płaszcz musi już mieć większe opakowanie. Zamówiłam tyle sztuk ile miałam odzieży. W ostatniej chwili jednak zdecydowałam, że kupię więcej. Jak będzie dostawa odzieży to przynajmniej będę miała opakowania kartonowe na przesyłki już przygotowane. Zamówiłam dwa razy więcej. Są to tanie opakowania i zawsze i tak ich koszt wliczam w cenę zakupu odzieży. Również klient płaci koszty wysyłki, dlatego zarabiam na czysto i nie ponoszę dodatkowych kosztów.

Czasami zdarzają się zwroty jak ciuch nie pasuje i klient źle wybrał. Wtedy zwrot także jest na koszt kupującego. Wysyłkę ponowną tylko pokrywam w tej sytuacji. Interes się opłaca, bo o opłaceniu wszystkich kosztów i tak mi dużo zostaje.