Praca dla nastolatka

 

Wraz z bratem w tym roku napisaliśmy maturę i mogliśmy cieszyć się najprawdopodobniej najdłuższymi wakacjami w naszym życiu. Ponad cztery miesiące wolnego? To naprawdę coś! Wiadomo, pierwsze tygodnie człowiek odpoczywa, ale później potrzebuje jakiegoś wyzwania, bo inaczej zaczyna się śmiertelnie nudzić. Postanowiliśmy znaleźć jakieś zajęcie, na którym uda nam się zarobić. Rodzice polecili agencję pracy. 

Oferty zatrudnienia dla każdego, nawet bez doświadczenia

agencja pracy tymczasowej WłocławekJako młode osoby nie mieliśmy ewentualnym pracodawcom zbyt wiele do zaoferowania. Ciężko chwalić się jakimś niewiarygodnym doświadczeniem, kiedy ma się 19 lat, wykształcenie średnie też na nikim nie robi wrażenia. Czym więc się wyróżnialiśmy najbardziej? Dyspozycyjnością praktycznie od zaraz oraz aktualnymi książeczkami z badaniami z sanepidu. Ku naszemu zdziwieniu znaleźliśmy wiele ofert, które były dosyć dobrze płatne. Oczywiście najczęściej była mowa o pracy fizycznej, ale pomyśleliśmy, że przecież od zrywania truskawek nic nam nie będzie, więc podpisaliśmy umowy zlecenie i przez kilka tygodni rano, przez 6 dni w tygodniu wykonywaliśmy nasze obowiązki. W związku z tym, że najwięcej osób dowiedziało się o owej uprawie za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej spotkaliśmy tam wielu pracowników z Ukrainy, którzy zachęceni pensją na dobrym poziomie też chętnie przystępowali do zrywania. Takim oto sposobem spędziliśmy z bratem pewien czas naszych wakacji, ale z pewnością było warto.

Wielu kolegom i koleżankom po prostu nie chce się nic robić, wolą siedzieć w domu przed komputerem, albo imprezować co wieczór. Oczywiście, od czasu do czasu jak każdy także lubię takie rzeczy, ale prawdziwa praca to okazja do zarobienia pierwszych pieniędzy i spotkania ciekawych ludzi.