Praktyczna szafka do łazienki z poleconego sklepu

 

Moja siostra Angelika poprosiła mnie, żebym zrobił jej remont w łazience. Już dawno temu na ten temat z nią rozmawiałem, ale wtedy nie miała pieniędzy. Idealnie się złożyło, ponieważ miałem akurat wolny czas i mogłem dzięki temu pomóc swojej siostrze.

Zakupy w największym sklepie z szafkami łazienkowymi

szafki łazienkowe pod umywalkęAngelika nie miała żadnego pomysłu na łazienkę i poprosiła mnie, żebym wszystko zrobił po swojemu. Poprosiła tylko, ażebym postarał się wybierać tańsze produkty, ponieważ nie dysponowała ona zbyt dużą sumą pieniędzy. Wybrałem tanie, ale ładne płytki oraz kabinę prysznicową. Brakowało mi szafki łazienkowej, ale siostra miała małą łazienkę i potrzebowałem jakiegoś praktycznego rozwiązania. Sklep, w którym często robiłem zakupy był największy w całym mieście i wiedziałem, że dostępne tam były szafki łazienkowe pod małą umywalkę w dość niskich cenach. Postawiłem na biały kolor, bo łazienka była niewielkich rozmiarów i meble w ciemnym kolorze zapewne nie pasowałyby. Znalazłem w sklepie praktyczną szafkę, która była w idealnym rozmiarze. Na dodatek była przeceniona i nabyłem ją o wiele taniej. Wiedziałem, że siostra się ucieszy, ponieważ właśnie na oszczędnościach jej zależało. W domu zamontowałem szafkę pod umywalkę. Całość prezentowała się pięknie. Angelika była pod ogromnym wrażeniem i stwierdziła, że łazienka zmieniła się nie do poznania. Efekt jej się bardzo podobał a koszt, jaki poniosła w związku z remontem był dla niej bardzo niski. Była mi wdzięczna za pomoc.

Po roku siostra poprosiła mnie, żebym zajął się pokojem jej syna. Szedł do szkoły średniej i potrzebował solidnego biurka do nauki. Planowała zmienić wszystkie meble i położyć tapety na ścianach oraz panele na podłodze. Oczywiście z ogromną przyjemnością się tym zająłem.