Profesjonalna zakrętarka udarowa

Historia firmy Milwaukee rozpoczęła się prawie sto lat temu, bo w 1924 roku. Wtedy wyprodukowano pierwszą przenośną, lekką wiertarkę Hole-Shooter. Kolejne produkty wspomogły bardzo rozwijający się właśnie przemysł samochodowy. Powstały szlifierki, młoty, wiertarki udarowe, piły z brzeszczotem oraz inne narzędzia do obróbki stali i drewna.

Cechy zakrętarki M18

zakrętarka milwaukee m18To narzędzie jest przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników, ale często sięgają po nią amatorzy ze względu na jego uniwersalizm. Zakrętarka Milwaukee M18 pracuje bezprzewodowo i odznacza się dużą precyzją. Minimalizuje uszkodzenia materiału, potrafi dostosować prędkość pracy do potrzeb. Posiada cztery biegi: tryb pierwszy do pracy precyzyjnej, tryb drugi – do bezpiecznego stosowania przy ryzyku uszkodzenia materiału, tryb trzeci – wydajny oraz tryb czwarty – maksymalny. Moment obrotowy wbudowanego silnika brzeszczotkowego to 226 Nm. Sinik jest skonstruowany tak, aby znosić duże obciążenia. Zakrętarka odznacza się wygodnymi wymiarami – ma tylko 11,7 centymetra długości. Zawiera inteligentny cyfrowy system Redlink Plus, który chroni przed przegrzaniem akumulatora. Akumulator ładuje się poprzez ładowarkę dołączoną do zestawu i czas ładowania wynosi jedną godzinę. Waga zakrętarki z akumulatorem nie przekracza 1,7 kg. Maksymalna średnica śruby do zamocowania bitu to M16. W zestawie znajduje się również walizka oraz uchwyt do bitów. 

Praca z tą zakrętarką jest bardzo szybka i wygodna, mały rozmiar pozwala ją łatwo zabrać ze sobą i pracować w trudno dostępnych miejscach. Nadaje się do pracy z małymi jak i dużymi śrubami. Może też służyć jako wiertarka, jeśli dokupimy sześciokątowe wiertło. Tę zakrętarkę można zakupić również w pakiecie z bitami, a wtedy jej cena wyniesie około tysiąca dwustu złotych.