Przeprowadziłem wyprzedaż regałów sklepowych

Kiedy zamykałem działalność to cały sprzęt został przeniesiony do magazynu. Wynajmuję go jeszcze przez trzy miesiące a lokal sklepowy musiałem opuścić wcześniej. Postanowiłem wyprzedać wszystko co mi zostało, bo nie będę tego więcej potrzebował.

Mam mnóstwo używanych regałów sklepowych

regały sklepowe używaneW największej ilości mam regały sklepowe używane, które są w świetnym stanie i to na ich sprzedaży zamierzam się przede wszystkim skupić. Wystawiłem ofertę w internecie i wskazałem co jest na sprzedaż. Zrobiłem także zdjęcia wszystkich regałów, żeby każdy potencjalny klient posiadał jak najwięcej informacji. Liczyłem, że szybko sprzedam swoje regały sklepowe używane, ponieważ nie tyle potrzebuję gotówki co muszę zwolnić magazyn. Trzy miesiące to wcale nie tak dużo czasu a regałów mam całe mnóstwo. Niektóre mają regulowane półki i za te będę chciał więcej pieniędzy. W końcu udało mi się umieścić ogłoszenie i pozostało czekać na odzew. Oferta jest dostępna na cały kraj, ponieważ liczę, że dzięki temu szybciej wyprzedam wszystkie regały sklepowe używane w krótkim czasie. Pierwszy klient odezwał się jeszcze tego samego dnia a później już poszło z górki. W mgnieniu oka wyprzedałem wszystkie regały sklepowe używane i mogłem spokojnie opuścić magazyn. Dobrze, że wszystko poszło na prawdę sprawnie. Regały to nawet kupił mój sąsiad, który otworzył nowy sklep na osiedlu. Osobiście przyjechał do mnie na magazyn, żeby wybrać te, które najbardziej go interesowały. Przyznał, że to była świetna transakcja.

Obecnie zatrudniłem się w firmie produkcyjnej i jestem kierownikiem magazynu. Dobrze mi jest w tej pracy a na zarobki nie narzekam. W przyszłości może jeszcze zdecyduję się na własny biznes, ale póki co cieszę się z tego co mam teraz. Tak jest dobrze.