Przygotowania stoiska handlowego firmy

Jakiś czas temu pojawił się powracający temat organizacji na targi w naszej firmie. Zajmowaliśmy się produkcją przewodów i teraz mieliśmy zacząć brać udział w targach. Jak wszystkim wiadomo to była wielka promocja dla każdego przedsiębiorstwa i można było umocnić wizerunek swojej firmy.

Przygotowywałem przewody na targi

solidne wysokociśnieniowe przewody hydrauliczneJa jako osoba odpowiadająca po części za nasz PR postanowiłem wziąć się do pracy i zamówić dmuchane stoisko targowe z logiem naszej firmy. Takie projekty nie były tanie ale doskonale wiedziałem, że będziemy bardziej widoczni na tle naszej konkurencji. Na dodatek zajmowałem się tworzeniem wystawki z naszych przewodów hydraulicznych. Chciałem aby w stanowisku znajdowała się makieta z naszymi produktami i każdy z nich był krótko opisany. Uznałem, że to może być wizualnie atrakcyjne, ponieważ nasze solidne wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne miały różne kolory. Dzięki temu wszystko można było poukładać w abstrakcyjny i ciekawy sposób. Taka wystawka miała szansę przyciągnąć uwagę nowych klientów. Bardzo się z tego cieszyłem, ponieważ to miało być profesjonalnie i estetycznie wykonane. Z naszej produkcji otrzymałem krótkie próbki wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych z różnymi końcówkami. Sam ułożyłem je w ciekawy sposób na naszej makiecie. Oczywiście przed całym wizualnym przygotowywaniem musiałem również zamówić dodatkowe katalogi z drukarni z nasza ofertą.

Takie foldery reklamowe były dla nas bardzo cenne. Na dodatek były świetnym materiałem dla każdego gościa odwiedzającego nasze stanowisko. Jednak chciałem posunąć się o krok dalej i szukałem kogoś kto wykona dla mnie breloczki z kawałków naszych kolorowych przewodów, które nadawałyby się do kluczy. Taki gadżet na pewno zwróciłby na nas swoją uwagę.