Przyjęcia na powietrzu

Organizowanie przyjęć okolicznościowych jest dużym obciążeniem zarówno psychicznym, jak fizycznym. Także finansowo nie jest łatwo. Do kosztów każdej imprezy w postaci: jedzenia, picia, wyposażenia wnętrza – jak stołki, stoły obrusy, zasłony itp. oraz talerze, szklanki itd., dochodzą także koszty wynajęcia lokalu – często bardzo duże.

Wynajęcie namiotów na przyjęcie okolicznościowe

namioty cateringowe wynajemTo może być dobry pomysł, szczególnie wtedy, gdy samo przyjęcie odbywać się będzie w porze letniej. Choć istnieją także namioty ogrzewane, każda tzw. „plenerowa impreza”, będzie wygodniejsza w okresie względnego ciepła atmosferycznego. No, chyba, że jacyś nowożeńcy zechcą się pobrać w okresie świątecznym (np. Bożego Narodzenia), wtedy mogą wpisać w wyszukiwarkę internetową: namioty cateringowe wynajem i skorzystać z okazji wynajęcia ogrzewanego namiotu na swoje wesele. Choć trzeba dodać, że w takim wypadku powinni także wynająć specjalną ekipę, która będzie miała „oko” na podchmielonych gości, aby czasem nie zrobili sobie krzywdy, gdy będą chcieli wyjść na zewnątrz i już tam zostać. Mróz nie jest odczuwalny tak bardzo przez osoby „na promilach”, jak przez osoby trzeźwe. To może być dodatkowa praca dla kilku osób na weselu. Namioty cateringowe są wykorzystywane przeważnie w cieplejszych miesiącach. Można je wynająć od firmy trudniącej się tym procederem. W internecie jest dużo takich firm. Można przy okazji porównać ceny i być może spróbować po negocjować kwotę finalną.

Namioty cateringowe można wykorzystać nie tylko na wesela. Także na inne imprezy zarówno rodzinne, jak i np. firmowe. Przygotowując firmowe eventy – szczególnie w okresie letnim – dyrekcja takiej firmy może zagwarantować swym pracownikom także i inne atrakcje, połączone z degustacją napojów.